Boş diski C ile birleştirmek

FEYCOOL

Kilopat
Bir gün can sıkıntısından disk yönetimine girip D diskini parçaladım. C ile birleştiremeyince yeni bir disk oluşturdum. Yeni oluşturduğum (FEYCIL:A) diskini C ile nasıl birleştireceğim ?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    31,6 KB · Görüntüleme: 114
Son düzenleyen: Moderatör:
Basit o, yeni açtığınız A diskinde bir dosya varsa D'ye atın. Sonra boş olduğundan emin olduğunuzda disk yönetiminden sağ tıklayıp birimi sil deyin. Sonra o birim C'ye yaklaşacaktır. Birimi genişlete tıklayıp sona kadar çekin. Yapamazsanız Teamviewer ile bağlanırım.

Basit o, yeni açtığınız A diskinde bir dosya varsa D'ye atın. Sonra boş olduğundan emin olduğunuzda disk yönetiminden sağ tıklayıp birimi sil deyin. Sonra o birim C'ye yaklaşacaktır. Birimi genişlete tıklayıp sona kadar çekin. Yapamazsanız Teamviewer ile bağlanırım.
Cevabın için teşekkür ederim. Şu an şehir dışındayım masaüstü bilgisayarım yanımda değil. Dedikleriniz benimde aklıma geldi içindekileri boşalttım fakat silmedim. Kısa zamanda halledeceğim. Çok teşekkürler :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı