Boş yere uyarı aldım

Haklı olarak mı uyarı aldım, haksız olarak mı?

• Oy verenlerin toplamı
    39
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Yer
Sis Bombası Kullandığı için bilinmiyor.
Konuya geçmeden önce Technopat'ı çok sevdiğimi ve Sosyal'e katıldığımdan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bir arkadaşın konusuna "indirmemekle iyi etmişsin, korsan kullanma!" Diye bir mesaj yazdım ve 1-2 DK sonra gereksiz mesaj uyarısı aldım. Bu uyarı bana çok saçma geldi bana haksızlık yapıldığını düşünüyorum.
Uyarı yediğim konu: GTX 1050 Ti RDR2 performansı - Technopat Sosyal
Resim:

2020-07-12 (3).png

Not: Az önce yazım yanlışından bir uyarı aldım ve buna bir itirazım yok burada gerçekten benim Bit hatam var. Gereksiz yere uyarı aldığımı konu ile aynı konu.

Konuyu okudum ve konu sahibi bir mesajında bir oyuna 300 TL verilmez zaten torrent indiririm demişti ve o mesajın üzerine Sis Bombası Kullanan Adam böyle bir mesajı attı. Sırf bu mesaja bakarak pek bir şey anlayamayabilirsiniz ama konuyu okumanızı tavsiye ederim, bana göre yanlış ve çok saçma bir uyarı olmuş konuyu okumadan mesaj değerlendirilmiş.

Sıkıntı da orada zaten konu oraya gelmemesi lazım. Yani o konu hakkında konuşmamanız lazım.
Oyun teknik destek bölümünde konu korsan ne alaka derler. @dogant demiş zaten.

Arkadaş torrent kullanıcağını ve korsan oyun oynayacağını belirtti. Bende bunun üzerine kullanmaması gerektiğini söyledim.
Arkadaş torrent kullanıcağını ve korsan oyun oynayacağını belirtti. Bende bunun üzerine kullanmaması gerektiğini söyledim.

Benim ona tavsiye vermem en doğal hakkım.

Benim ona tavsiye vermem en doğal hakkım.
Rapor gelmiştir ve uyarı verilmiştir, her zaman konunun tamamını okuyacak kadar vaktimiz olmuyor. Raporlanırsa ya da görülürse bir yetkili tarafından diğer mesajlar da aynı şekilde silinir.

Sıkıntı da orada zaten konu oraya gelmemesi lazım. Yani o konu hakkında konuşmamanız lazım.
Oyun teknik destek bölümünde konu korsan ne alaka derler. @dogant demiş zaten.
Fakat konuyu oraya çeken konu sahibi zaten. Bu uyarıyı konu sahibinin alması gerekir korsanın yanlış olduğunu söyleyen ve bunu teşvik etmeyen birisinin değil.

Fakat konuyu oraya çeken konu sahibi zaten. Bu uyarıyı konu sahibinin alması gerekir korsanın yanlış olduğunu söyleyen ve bunu teşvik etmeyen birisinin değil.

Hocam sıkıntı da orada sen mesaj yazmaycaksın. Konu başka yere gidiyorsa yazmayacaksın. Konudan çıkacaksın. Sırf sana değil 2 kişiye daha ceza uygulanmalı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı