Boşalma sırasında bir damla kan geliyor

Konuyu okuyunca midem kalktı ve acıdan yerimde duramaz oldum. Abi anlamıyorum doktor varken böyle ciddi bir şeyi foruma soruyorsunuz?

Üroloji/bevliyeye gideceksin, sende olan durumu anlat burada yazdığın gibi, vermen gereken detay varsa veya sorarsa açıklamaya çalış, "çıkay göstey" dediğinde utanacak bir şey yok baştan söyleyeyim o branşta irili ufaklı pek çok şeyle karşılaştıkları için bir şey olmaz. Ereksiyon da olabilirsin onu da problem etmezler. Belki tahlil isterler, belki elle muayene yaptıktan sonra yapman/dikkat etmen gereken bir şey varsa söylerler, ilaç/krem durumu varsa belirtirler.

Yani forumda ürolog/bevliyeci teknoloji sever arkadaş varsa da burada "at bi foto" demesi mümkün değil, bizimde "ver bi bakayım n'olmuş" diyecek halimiz yok.

Bi hastalığımın olup olmaması ailemin pek umursadığı bir şey değil sürekli psikolojiye bağlıyolar psikolojik diyorlar. O yüzden doktora gitme imkanımda çok sınırlı. Burada sormak istemiştim o yüzden özür dilerim.

Merhaba hocam kılcal damarlarda sıkıntı olabilir baban yada bir büyüğüne danışıp beraber doktora gitmenizi öneririm geçmiş olsun. Ama aksatmadan gitmen gerek konu ileride ciddi hasar bırakabilir.

Bi hastalığımın olup olmaması ailemin pek umursadığı bir şey değil sürekli psikolojiye bağlıyolar psikolojik diyorlar. O yüzden doktora gitme imkanımda çok sınırlı. Burada sormak istemiştim o yüzden özür dilerim.
Sorman ayıp değil yada sıkıntıda değil ailen böyle davranıyorsa okul rehber öğretmeninden destek alabilirsin onlar ailene bu konunun psikolojik olmadığını söyler

Yeni konular

Geri
Yukarı