Bosch AdvancedImpact 900 Darbeli Matkap Alınmalı mı?

İyi geceler, nasılsınız iyi misiniz? İnşallah iyisinizdir.
Bir matkap almak istiyorum. Matkabı ev işlerinde, ayriyeten atölyemde kullanmak istiyorum. İlk defa bir atölye oluşturacağım, bunun için bir matkaba da ihtiyacım var. Araştırmalarım sonucunda bu matkabı almaya karar verdim. Matkabı bir kez alıp uzun seneler kullanmak istiyorum. Ülkemizde pek bir yorum bulamadım. Açıkçası vardı ama tahmini 5-10 kişiydi. Yurt dışı yorumlarında da kullananların %85-90'ı memnun. Eğer kullanmış olan varsa düşüncelerini bekliyorum. Tekrardan iyi geceler:).
Matkabın linki: Bosch AdvancedImpact 900 Darbeli Matkap Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Güzel matkaptır. Her eve lazımdır. Bizim ev müstakil olunca bazı şeyleri değiştirmek istiyoruz. Bosch matkap var ama bu model değil. Model etiketi yırtılmış ama sana şöyle söyleyeyim gerçekten güzel matkap.

İyi geceler, nasılsınız iyi misiniz? İnşallah iyisinizdir.
Bir matkap almak istiyorum. Matkabı ev işlerinde, ayriyeten atölyemde kullanmak istiyorum. İlk defa bir atölye oluşturacağım, bunun için bir matkaba da ihtiyacım var. Araştırmalarım sonucunda bu matkabı almaya karar verdim. Matkabı bir kez alıp uzun seneler kullanmak istiyorum. Ülkemizde pek bir yorum bulamadım. Açıkçası vardı ama tahmini 5-10 kişiydi. Yurt dışı yorumlarında da kullananların %85-90'ı memnun. Eğer kullanmış olan varsa düşüncelerini bekliyorum. Tekrardan iyi geceler:).
Matkabın linki: Bosch AdvancedImpact 900 Darbeli Matkap Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Bosch kaliteli bir matkap üreticisidir. Ama asla Makita kadar iyi değildir.

Ev işleri için Bosch da uzun yıllar götürür verimlidir de. Ama atölyem de en iyileri olsun derseniz Makita modellerine bakın.

Bosch markasının en iyiler arasında geldiğini söyleyebilirim zaten internetten ufak bir arama yaptığınızda en iyilerin arasında görebilirsiniz. Bütçenizde uygunsa gönül rahatlığıyla alın derim.

Yurtdışında yaşamaktayım, burada Makita ve Bosch ürünleri arasında büyük fiyat farkları var. Zannedersem düşündüğüm Bosch ürünü alacağım.
Not: Ürünün linkini Hepsiburada üzerinden atmamın sebebi teknik bilgilere ulaşabilmeniz. :) Herkese teşekkürler iyi geceler... :)

Yurtdışında yaşamaktayım, burada Makita ve Bosch ürünleri arasında büyük fiyat farkları var. Zannedersem düşündüğüm Bosch ürünü alacağım.
Not: Ürünün linkini Hepsiburada üzerinden atmamın sebebi teknik bilgilere ulaşabilmeniz. :) Herkese teşekkürler iyi geceler... :)
İyi geceler. Size böyle değil de emojiler ile iyi geceler demek isterdim ama moderatörler haksız kısıtlama yaptı...

Geri
Yukarı