Boşluk hatasından dolayı 1 gün ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Boşluk hatasından dolayı Cuma 23:30 sularında Pazar 00:00 olana kadar ceza aldım. 10. uyarıda 3 gün yazıyor, sen 1 gün veriyorsun. Ben bunun konusunu seve seve açarım. Bu mesajımda da yazım hatası var mı?

Peşin edit: Kimse kusura bakmasın ama "inisiyatif" kelimesini fazla övmeyin, yoksa Amerikan polisi gibi olur.

1600864542469.png

Son düzenleme:
Aynı şeyi geçen haftalarda ben de yaşadım. Kurallar kısmında 1. Uyarı için 1 saat ceza görünürken, ''Hatalı büyük harf kullanımı'' sebebiyle, (ilk uyarı olmasına rağmen) 1 gün uzaklaştırıldım. Moderatörler ya bunu kasıtlı yapıyor ya da uyarı vermeyi bilmiyorlar. O zaman konusunu açacaktım ancak uğraşmadım.

Not: İsteyen moderatör arkadaş 26 Ağustos 2020 tarihinde aldığım cezaya ve süresine bakabilir.

2 yıldan uzun süredir forumdaki üyelere çeşitli konularda sayısız yardımda bulunmuş bir üye olarak, moderatör arkadaşlardan bu konuda daha dikkatli ve tarafsız olmalarını rica ediyorum. Bu şekilde Sosyal'den soğutuyorsunuz insanları.

Benim hatalı yanlış bilgi cezam bugün kaldırıldı. Hatalıysa seninki de kaldırılır muhtemelen.
Sorun cezanın kaldırılması değil. Hata hatadır ve ceza gerektirir. Konu tabloda yöneticilerin belirlediği cezaların moderatörler tarafından tanınmıyor olması. İnisiyatif kullanıyorsanız tabloyu kaldırın oradan.
Katılıyorum, birazdan kızgın atanlar gelir.
Kimseyle münakaşaya girmeyeceğim. Bir moderatör arkadaş gelip konuya baksın gerekli cevabı versin dağılalım.

Sorun cezanın kaldırılması değil. Hata hatadır ve ceza gerektirir. Konu tabloda yöneticilerin belirlediği cezaların moderatörler tarafından tanınmıyor olması. İnisiyatif kullanıyorsanız tabloyu kaldırın oradan.

Daha doğrusu "inisiyatif" grubu eklenerek cezalar güncellenebilir. Neyse fazla konuşmayalım birazdan kızgın atanlar gelir.

Bu inisiyatif olayı çok dile gelmeye başladı bu ara. Çoğu insanın ceza konusunda inisiyatif kullanabiliriz yazıyorlar. Bana karşı kullanılmadı o yüzden peşin hükümlü olmak istemiyorum yine de.

Her neyse. Hatalı büyük harf kullanımı için verilen cezanın çok fazla olduğu aşikar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı