Boşluk hatasından dolayı 1 gün ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam geçin bu yazım hatasını. Sırf modun fikirleri ve çoğunluğun fikirleri ile çakıştığım için ban yedim. Size tilt olup1 saat 1 gün 1 hafta 1 ay ceza verebilirler. Olay yazım hatasından çok farklı bir boyutta.

Hocam geçin bu yazım hatasını. Sırf modun fikirleri ve çoğunluğun fikirleri ile çakıştığım için ban yedim. Size tilt olup1 saat 1 gün 1 hafta 1 ay ceza verebilirler. Olay yazım hatasından çok farklı bir boyutta.
Kanıtınız var mı bunun için? Lütfen paylaşın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanıtınız var mı bunun için? Lütfen paylaşın.

Hocam mesaj vardıda SS almak hiç aklıma gelmedi. Şunu demek istedim size biri kafayı takar konunuzu açmaz(yaşadım).Sırf açığınızı arar ceza verir. Konu ile alakasız diye ceza verir. Kanıttan ziyade bunu yaşayanlar var çok gördük. Kendim yaşadım yani. Konum açılmadı, niye açılmıyor diye yeni bir konu açtım oda açılmadı. Bir daha açtım en son mod dayanamadı kabul etti. Yazınız siyaset içeriyordu deyip konuyu kitledi. Siyaset falanda içermiyordu kendine göre siyaset olan yer varsa sansür koyabilir ya da değiştirebilirdi de. Üstüne üstklük millet burada kahve muhabbeti yapıp insanlara koyun yobaz cahil diyor. Sonra benim konum siyaset. Vay Anasını!

Üzülerek söylüyorum ki, bu arkadaş maalesef haklı, yani mevzu tablonun dışında. Her mod arkadaşım böyle yapmıyor olabilir ama yapanlar kendilerini biliyordur zaten.

Peşin edit: Kimse kusura bakmasın ama "inisiyatif" kelimesini fazla övmeyin, yoksa Amerikan polisi gibi olur.
51. ve 56. maddeler:

Bu maddeler hoşunuza gitmiyorsa siteyi terk etme özgürlüğünüzü kullanın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı