Boss bilişim stoklarında sorun olur mu?

ateykan0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Türkiye'de MSI MPG sekıra 500X kasasını arıyorum ancak satan hiçbir yer yok. Sadece amazon.com üzerinden ROM'a'da bir satıcı ve boss bilişim'de var ancak bossbilişim pek güven vermiyor. Bossbilişim'de 9 gün yazıyor tedarik süresine sizce alsam sorun yaşar mıyım? Yaşan oldu mu daha önce?

Tüm parçaları MSI dizdiğim için kasayı da MSI olarak istiyorum ve fazlasıyla beğendiğim bir kasa. Nasıl bulabilirim bilgisi olan var mı? 😀

Tüm parçaları MSI dizdiğim için kasayı da MSI olarak istiyorum ve fazlasıyla beğendiğim bir kasa. Nasıl bulabilirim bilgisi olan var mı? 😀
Stokta yoksa bulamazsın. İkinci el vardır belki. Kasayı illa MSI istiyorsan MSI Mag Forge 100M Temperli Cam 2x RGB Fan, 1x 120mm Fan ATX Gaming Bilgisayar Kasası Siyah buna bakabilirsin.

Başka bir model alın o zaman. Mesela:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı