Çözüldü Boşta 2-5 arası CPU kullanımı normal mi?

• Konuyu başlatan uuua
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şimdi tam tarama yaptım 500 bin dosya taradı tehdit çıkmadı.

Virüs yok, sorun yok. Kullanımlar normal, işlem ya sitelerden gelen bir yükleme ya da arka plandaki yazılımların veya bazı hizmetlerin aktiviteleri.

Konu çözülebilir sanırım tahminimce, zaten sorun yoktu emin olmuş olduk.
CPU kullanımı normal. İmleçdeki yüklenme şeyi virüsden kaynaklı olabilr. Malwarebytes ve Kaspersky ile tam tarama yapın.

Virus ve tehdit koruma şeyinden tam tarama yaptım 450 bin dosya taradı bir şey bulmadı.

CMD'yi yönetici olarak başlatıp SFC /scannow komutunu girin. %100 olunca PC'yi yeniden başlatın.
Eğer işe yaramazsa arama kısmına fare yazıp, işaretçiler kısmına gel oradan normal seçimi seçip uygula de.

Virus bulaştıracak bir şey yaptığımı sanmıyorum genelde oyun oynarım bazen video izlerim bazen ise bu forumda dolaşıyorum.

O zaman normal, güncelleme falan yapılıyor da olabilir arka planda. Sorun değil dediğim gibi, virüs de çıkmadıysa endişelenmene gerek yok.

Windows'un kendi virus taraması bulmuyor mu? Tam tarama yaptım 450 bin dosya taradı bir şey bulmadı.

Bütün antivirüsler bütün virüsleri algılamazlar. Bazı programların algıladığını bazı programlar algılamaz. Önerdiğim programlar alanlarında başarılı olan programlar. Belki hiçbir problem de olmayabilir. Ama isterseniz Malwarebytes ve Kaspersky'dan tam tarama yaptırın içiniz rahat etsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı