Bostancı'dan Topkapı'ya ekran kartı taşınır mı?

Kerem Yaşar

Kilopat
Vatan bilgisayar da gtx 770 topkapı sotakların da bitmiş. Arasam Bostancı dan topkapı ya getirirler mi?
Yada eğer tanıdığınız varsa siz getirtirebilirmisiniz çok acil.

NirvanA1

Kilopat
Getiriyorlar bildiğim kadarıyla. Bize sormak yerine vatan bayisine gidelirdin. Getiriyorlar.

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
Telefonla ararsanız müşteri hizmetlerini yardımcı oluyorlar bu konuda. Ya da arkadaşımızın dediği gibi bayii'ye söylersiniz. Önce tabii ki sizi ellerinde kalmış başka bir ekran kartının daha iyi olduğunu ikna etmeye çalışacaklardır. GTX 550 Ti mesela...

NirvanA1

Kilopat
Ekran kartı GTX 770 olduğundan hemen satıcaklardır ısrar etmeden :D. En pahalı kartı alıyorsun sonuçta.

Ömer Gündüz

Kilopat
Yer
İstanbul
İşte her zaman öyle olmuyor. :) GTX 770'in elbet alıcısı çıkar. Az sayıda hem sorun etmezler onu. Ben her şeyi beklerim vallahi, adama haftasonu indiriminden bahsetmeyip geldiği gibi PC toplatan adamlardan...

beGi

Hectopat
Gidip herhangi bir mağazadan ödemeni yaparsan. Türkiye'de ki hangi mağazada olursa olsun getiriyorlar. Ödemeyi yapınca makbuz veriyorlar. Gelince haber veriyor sende alıyorsun. Ben Ankara'ya anakart getirttim çarşamba-perşembe elimde olacak. Bursa yada İstanbul dan gelecek sadece orada var.

- - - Güncellendi - - -

Ödemeyi önce yapan ilk yapan kapar anlayacağın. :)

Yeni konular

Yukarı