Bot Basılmış Instagram Hesabı Geri Nasıl Alınır?

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Dün gece bir Instagram sayfasından alışveriş yaptım ve bana geri dönüş yapmadı. Aldığım bu kişi aynı zamanda 40-50 K takipçili Instagram hesabı satıyor. Sabah uyandığımda bir baktım ki hesabım alınmış (2 faktörlü doğrulama, telefon numarası vardı). Hesaba 48K bot basılmış, 2000 adet gönderi atılmış, 7000 kişiyi de takip etmiş. Büyük ihtimal hesabımı birine satma bahanesiyle dolandıracak. Benim şimdi ne yapmam gerek? Instagram girişte birkaç bilgi istedi. Önemsiz bilgiler, telefon numarası, ismin vs. Benim şimdi ne yapmam gerek arkadaşlar? O kadar takip ettiğim insan vardı, hepsini nasıl bulacağım? Instagram'a giriş yapıldığında şu an böyle gözüküyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    10,6 KB · Görüntüleme: 117
Son düzenleyen: Moderatör:
Dün gece bir Instagram sayfasından alışveriş yaptım ve bana geri dönüş yapmadı. Aldığım bu kişi aynı zamanda 40-50 k takipçili Instagram hesabı satıyor. Sabah uyandığımda bir baktım ki hesabım alınmış (2 faktörlü doğrulama, telefon numarası vardı). Hesaba 48K bot basılmış, 2000 adet gönderi atılmış, 7000 kişiyi de takip etmiş. Büyük ihtimal hesabımı birine satma bahanesiyle dolandıracak. Benim şimdi ne yapmam gerek? Instagram girişte birkaç bilgi istedi. Önemsiz bilgiler, telefon numarası, ismin vs. benim şimdi ne yapmam gerek arkadaşlar? O kadar takip ettiğim insan vardı, hepsini nasıl bulacağım? Instagram'a giriş yapıldığında şu an böyle gözüküyor.

Dostum selam. Adama herhangi bir bilgi verdin mi ya da SMS kodunu falan? Kullanıcı adını atabilir misin ayrıca hem adamın hem de senin hesabının.

Dostum selam. Adama herhangi bir bilgi verdin mi ya da SMS kodunu falan? Kullanıcı adını atabilir misin ayrıca hem adamın hem de senin hesabının.
Adama hiçbir bilgi vermedim. Adamla sohbet ettim sadece. Ama hesaplarım hakkında bilgi vermedim. Sadece bir hesap verdim o da trendyol hesabı ama email bana ait değil, şifre de bana ait değildi.
Hesabın 2 farklı kişiye satmış dolandırıyor benim hesabımla başkalarını.

Yeni konular

Geri
Yukarı