Botlarla Steam seviyesi atlamak

Tespit edildiğinde yasaklanıyorsun diye biliyorum. Hatta bu botlardan herhangi birş varsa VAC barındıran oyunlardan herhangi birini çalıştırdığında o oyundan vacban yeme ihtimalin bile var. Sen düşün.

Yasal mı? Değil mi?
Yahu benim arkadaşım sevinc bot ile 40 seviyeye geldi bu arada ilk 30'a geldi 1-2ay sonra 40 oldu. Hala hiç bir şey olmadı?

Yahu benim arkadaşım sevinc bot ile 40 seviyeye geldi bu arada ilk 30'a geldi 1-2ay sonra 40 oldu. Hala hiçbir şey olmadı?

Kanka tespit edilip edilmemesine bağlı o. Benim kuzenim de ben de kullandım zamanında. Ben de sorun olmadı kuzen de VAC'tan uyarı geldi. 3. parti yazılım var kaldırın gibi. Kurduğun konumla bağlantılı büyük ihtimalle.

Kanka tespit edilip edilmemesine bağlı o. Benim kuzenim de ben de kullandım zamanında. Ben de sorun olmadı kuzen de VAC'tan uyarı geldi. 3. parti yazılım var kaldırın gibi. Kurduğun konumla bağlantılı büyük ihtimalle.
Bir şey indirmiyorsun ki bunun için senin kuzenin hile açmaya çalışmış.

Hocam bu botu direkt arkadaş ekliyorsunuz.
Üçüncü parti yazılım falan değil, saçmalamayın lütfen. Hiç bu tür botlar görmediniz mi cidden Steam'de?
Zaten level kastıran üçüncü parti yazılım yok ki Steam'de.

Hocam bu botu direkt arkadaş ekliyorsunuz.
Üçüncü parti yazılım falan değil, saçmalamayın lütfen. Hiç bu tür botlar görmediniz mi cidden Steam'de?
Zaten Level kastıran üçüncü parti yazılım yok ki Steam'de.

Hocam benim bahsettiğim uygulama olarak inen. Oyunu seçiyorduk ardından Steam'de oyunu oynuyor gözüküyorduk. O esnada kart gelmeye başlıyordu. @ıvolve

Hocam benim bahsettiğim uygulama olarak inen. Oyunu seçiyorduk ardından Steam'de oyunu oynuyor gözüküyorduk. O esnada kart gelmeye başlıyordu. @ıvolve
Onlar kart kasmanızı sağlıyor.
Idle Master, ArchiSteamFarm, Idle Daddy gibi uygulamalardan bahsediyorsunuz siz. Bunlar 'bot' olarak geçmiyor ki :D .

Geri
Yukarı