Botlarla Steam seviyesi atlamak

Yasal değil. O kızgın atanlar. Neden kızgın atıyorsunuz? Nasıl insanlarsınız siz? Adam bilgi almak için soruyor siz saçma sapan kızgın atıyorsunuz.
Akıl var mantık var biraz düşünse cevabı zaten bulacak.
@Qincell attığınız kızgın ifadesini neden geri çektiniz? Size fikir ve kararlarınızın arkasında durmanızı öneriyorum.

Yasal değil diye bir şey yok arkadaşlar."Bot" dediğimiz şey aslında işi kolaylaştıran ve otomatikleştiren şey.Kaç level istiyor isek ona göre bota komut yazıyoruz ve bot size bunun maliyetini söylüyor (Csgo key gibi) ve siz anahtarı bota attığınız zaman size kartlar veriyor.Bu kartları rozete çevirdiğinizde size xp geliyor ve level atlamış oluyorsunuz.Yani bot kullanmayıp o kartları teker teker gidip pazardan satın alıp rozet yapsanız da aynı şey oluyor sadece "otomatikleştiriyor".

Akıl var mantık var biraz düşünse cevabı zaten bulacak.
@Qincell attığınız kızgın ifadesini neden geri çektiniz? Size fikir ve kararlarınızın arkasında durmanızı öneriyorum.

İstediğini sorar bu bize kalmadı. Böyle saçma sapan ifadeler atmak yerine bakmazsınız olur biter. Konuya gir diye kafanıza silah dayamıyorlar.

Zamanında, can sıkıntısından 1 dolara 40 oyun alıp üstüne bedavadan verilen çöp oyunları kütüphaneme eklemiştim. Idle Master aracılığıyla da kartları düşürmüştüm. Onlar ile şu an 48 levelim.
Tabii eskidendi fakat ne faydası oldu diye sorarsan hiç.

Geri
Yukarı