Boy ayak ilişkisi

Eytoast

Centipat
Merhaba arkadaşlar sizce boy ile ayak arasında bir bağlantı var mıdır? Boyum 169 ayağım 44-45 yaşım 13 benim yaşıtımdakilerden fazla ayak numaram var ergenliğe de tam girmiş değilim daha bıyık bile yok tüy var sizce boyum daha uzar mı? Arkadaşlarım 44 numara ayağın var olursun 1.90 diyorlar ama pek inanmıyorum. Bir de basketbol oynuyorum.
Köse diyorlar alınıyorum.
44 Kiloyum yazmayı unuttum.

Son düzenleme:
Olabilir de olmayabilir de. 2 metre adamı 39 numarayla hayal edemiyorum. Genetiğe bağlı şekilde vardır bağlantısı ama direk şu boy, şu ayak diyemeyiz.

Boy 186. Ayak 43-44.

Köse olmak da kötü bir şey değil bence, kafan rahat oluyor. 9. sınıfta Hüseyin diye bir arkadaş vardı. Akşam kesiyordu sakalları, sabaha uzuyordu. Üzülüyordum çocuğa, hep hocadan dayak niteliğinde fırça yiyordu :)

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar sizce boy ile ayak arasında bir bağlantı var mıdır? Boyum 169 ayağım 44-45 yaşım 13 benim yaşıtımdakilerden fazla ayak numaram var ergenliğe de tam girmiş değilim daha bıyık bile yok tüy var sizce boyum daha uzar mı? Arkadaşlarım 44 numara ayağın var olursun 1.90 diyorlar ama pek inanmıyorum. Bir de basketbol oynuyorum.
Köse diyorlar alınıyorum.
Boy atarsın merak etme dengeli beslen.

2005 doğumluyum. Boyum 183cm, ayağım 45-46 numara.
Yeni nesil bir değişik, analar babalar ne yedirip içiriyor bu çocuklara? 14-15 yaşlarında bu boy, bu ayak. Maşallah diyelim.
Konu sahibine gelirsek, 13 yaş geç bir yaş değil. Yolun başlangıcı. Kısaca örnek vermem gerekirse 20 yaşında giydiğim eşofman, 26 yaşında kısa geliyor.

Son düzenleme:
Sizin bir alt sıranızda yine ayak konusu var, o arkadaş 19 yaşındaydı sanırım. Onunla karıştırmış olmam gerekiyor, düzelttim. 13 yaşındasınız, kafanıza takmayın. Daha boyunuz uzar. Beslenmenize dikkat edin. 44 kg. olmanız, boyunuzdan daha çok endişelendirdi beni.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı