Boy konuları yasaklansın!

Boy konuları yasaklansın mı?

• Yasaklansın

• Yasaklanmasın

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@etol4040 belli oldu birileri. Kızgın atsanda bıkkınlık geçirmemiz gerçeği değişmeyecek.

O konuları açmayın. Önünüze gelen konuyu açmanız için kafanıza silah mı dayıyoruz?

Ayrıca forumda yaş sınırıda olsa keşke. İnsanların düşüncüleri kendisi ile zıt olduğunda herkese kızgın atan birinin yaşı en fazla kaçtır tahmin etmesi zor değil.

Sizce kaç yaşındayım? Bir de kafanıza silah dayamıyoruz.
Bir sürü ... Konusu yasaklansın konusu var. İleride konu dışı yasaklansın diyeceksiniz.

O konuları açmayın. Önünüze gelen konuyu açmanız için kafanıza silah mı dayıyoruz?

Sizce kaç yaşındayım? Bir de kafanıza silah dayamıyoruz.
Bir sürü ... Konusu yasaklansın konusu var. İleride konu dışı yasaklansın diyeceksiniz.

Ben ileride kaç kilo olacağım desem cevap verebilir misin?
Boyunun ne kadar uzayacağınıda bilemeyiz değil mi mantıken. Herkesin genleri, hormonları farklı. Ve gittikçe çoğaldı bu konular.

Davranışlarınıza bakarak da yaş tahminimi 12 olarak kullanıyorum.

Ben ileride kaç kilo olacağım desem cevap verebilir misin?
Boyunun ne kadar uzayacağınıda bilemeyiz değil mi mantıken. Herkesin genleri, hormonları farklı. Ve gittikçe çoğaldı bu konular.

Davranışlarınıza bakarak da yaş tahminimi 12 olarak kullanıyorum.

Açma o konuları. Hepsini büyük harf yapmak istiyorum ama ceza yerim.

Ayrıca forumda yaş sınırı da olsa keşke. İnsanların düşüncüleri kendisi ile zıt olduğunda herkese kızgın atan birinin yaşı en fazla kaçtır tahmin etmesi zor değil.
Yaş sınırı var zaten. 13 yaş altı yasak.

Bence çocuk gibi davrananlar yasak. Beni yasaklamadılar.

Moderatörler seni fark etmemiştir. Cidden konuya saçma sapan mesajlar atmışsınız ben diyorum yasaklansın kökten çözüm sen diyorsun konuyu açmayın. Benim dediğim taktiği yaparsak adamlar ceza yer ve konu açılmaz.
Herkese kızgın atmayı kesin bu adamların haklı olduğunu değiştirmiyor.

+ Olarak en azından anime hakkında bir fikir sahibisin ama arkadaşı gidip inceleyemezsin. Sırf konuya girmiyorsun diye yasaklanmaması saçmalık.

Yani açıkçası yasaklansın bence. Eskiden bir sorun teşkil etmiyordu ama suyu çıktı bu konuların artık. Dozu kaçtı ama işte açmaya devam ediyorlar. Birçoğu Troll hesap genellikle. O konuların en kötü 2-3 tanesi ciddi ciddi açılmıştır. Gerisi fos Troll işi. Bu Troller forum kalitesini düşürmek dışında başka bir işe yaramıyorlar. Neredeyse olmadıkları yerde yok. Bir dönemler mükemmel olan çoğu forum bu Troll takımı yüzünden bugünlerde kötüler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı