Boy uzatma ilacı önerisi

İp atlamak dizdeki eklem kirişlerini çalıştırdığı için boy uzamasında basketbol kadar etkili olabilir.
Bunun haricinde boy uzatma egzersizlerini öneririm, özellikle esnemeyle alakalı olanları. Kemik gelişimin durmuşsa bile omurga diskleri esneyebiliyor ve birkaç santim uzayabilirsin.

Merhaba dostlar, genetik olarak normal erkek bireylerden 10 cm daha kısayım ben. 2 ay sonra 18'ime gireceğim ve boyumun kısa olduğunu hissediyorum. Sürekli zıplamak, basketbol oynamak gerçekten boyu uzatıyor fakat benim ne basketbol topum var ne de basketbol oynayacak arkadaşım. Bu yüzden basketbolu es geçelim. Sağlık ocağına randevu alsam içeri bile almayacakları için; yani evet, kağıtta ne yazıyorsa onu eczacıya vereceğim ve bu etik olmaz. Ben zayıf bir insanım 45-50 kilo varımdır muhtemelen. Aktif olarak boy uzatma ilaçları kullanan ve bunun faydasını gören arkadaşlar varsa yazarsa çok minnettar olurum. Önerdiğiniz ilaçları almayı düşünüyorum, illa doktora görünmem gerektiğini düşünmüyorum. sadece deneyim edenlerin yazmasını tercih ederim. Şimdiden teşekkürler.

Eğer messinin ameliyat olmadan önceki hali gibi değilseniz ilaç kullanmayın bir de ilaç alacağınıza basketbol topu alıp kendi başınıza da alıştırma yapabilirsiniz.

Basketbol oynamak için arkadaşın olmasına gerek yok kardeşim sen sahaya git biraz oyna o arkadaşlar seni bulur zaten 12-13 yıldır basketbol oynarım hiç kendi arkadaşlarımla gidip oynadığımı hatırlamıyorum sahaya giderdim orada birileriyle tanışıp yıllarca o insanlarla oynardım.

Basketbol oynamak için arkadaşın olmasına gerek yok kardeşim sen sahaya git biraz oyna o arkadaşlar seni bulur zaten 12-13 yıldır basketbol oynarım hiç kendi arkadaşlarımla gidip oynadığımı hatırlamıyorum sahaya giderdim orada birileriyle tanışıp yıllarca o insanlarla oynardım.

Ya adan basketbol sahası yok diyor herkes basketbol yazmış. Arkadaşlar şu konuları dikkatli okuyup cevap verin lütfen.

Hocam bu gibi olaylar için ilaca başvurmayın sağlığınızdan olursunuz paranızdan yazık çok kişi * yollara gitti bu yüzden basketbol oynayabilirsin evin müsaitse barfiks direği takabilirsin marketlere kapı araları için barfiks demirleri var onlardan alabilirsin çok yolu var yani 😅

Geri
Yukarı