Boy uzatma tavsiyeleri

Daha fazla  
Merhaba ben Samet. 2006 yılında eylül ayında doğdum. Şu an boyum 1.63 civarında annem ve babam 1.60 boylarında genetiğim kötü benden küçük veya aynı yaştaki arkadaşlarım benden daha uzun ve kendimden nefret duygusu yaratıyor. Boyumun uzamasını istiyorum kesin çözüm nedir?

3-4 kg kaldıriyim diyorum kol yavaştan gelişsin şınav ve mekik de çekiyim diyorum iyi olur mu?

Olur, hatta maddi açıdan sıkıntın yoksa spor salonuna yazıl. Gittiğin ilk günden bile öz güven gelmeye başlıyor.

Olur, hatta maddi açıdan sıkıntın yoksa spor salonuna yazıl. Gittiğin ilk günden bile öz güven gelmeye başlıyor.

Benim oturduğum siteye ait spor salonu var en az 16 yaş olanlar girebiliyordu sadece benim de yaşım yeni 16 olduğu için gidebilirim fakat bir aletlerin nasıl kullanıldığını bilmiyorum o sorun işte. Bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum.

Spor aletlerinin nasıl kullanılacağıyla alakalı tonla video var internetten bunlara ulaşabilirsin. İlk kullandığında tam verimde kullanamayacaksın aletleri ancak 2-3 ayda verimli kullanmayı öğrenirsin.

Benim oturduğum siteye ait spor salonu var en az 16 yaş olanlar girebiliyordu sadece benim de yaşım yeni 16 olduğu için gidebilirim fakat bir aletlerin nasıl kullanıldığını bilmiyorum o sorun işte. Bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum.

Hocam onlar basit işler. İnternetten aç bak. Spor salonuna bende yeni yazıldım sana benim programımı atabilirim özelden, fakat ban yeriz :)

Geri
Yukarı