Boy uzatma tavsiyeleri

Daha fazla  
Merhaba ben Samet. 2006 yılında eylül ayında doğdum. Şu an boyum 1.63 civarında annem ve babam 1.60 boylarında genetiğim kötü benden küçük veya aynı yaştaki arkadaşlarım benden daha uzun ve kendimden nefret duygusu yaratıyor. Boyumun uzamasını istiyorum kesin çözüm nedir?

Kanka ben 2005 Eylül doğumluyum ve bende 1.65 boyundayım 2007'li arkadaşım var 1.85 hiç kafana takma bende artık takmıyorum en az 1.70 75 falan oluruz o da kafi bana göre yapacak bir şey yok genetiğimiz böyle ablam 28 yaşında 1.50 annem 1.55 falan babam 1.68 falandır :/

Kanka ben 2005 Eylül doğumluyum ve bende 1.65 boyundayım 2007'li arkadaşım var 1.85 hiç kafana takma bende artık takmıyorum en az 1.70 75 falan oluruz o da kafi bana göre yapacak bir şey yok genetiğimiz böyle ablam 28 yaşında 1.50 annem 1.55 falan babam 1.68 falandır :/
Sen boyunu uzatmaya çalışıyor musun?

@cann35

Son düzenleme:
Daha uzayabilirsin. Ama kısa olduğun için kendinden nefret etmen saçmalık. Boy dediğin şey çoğunlukla genetik. Sen elinde olmayan bir şey için kendinden nefret ediyorsan kendine saygısızlık edersin. Ayrıca iyi fizik sadece uzun boyla olmuyor, Türk kızının aptal yakışıklılık algıları yüzünden kendini üzme. Eğer ki vücut geliştirme ile uğraşırsan postürün düzeleceği için uzun durursun. İyi de bir fiziğin olur. Dediğim gibi kısa olduğun için üzülmek boş bir şey.

Bahsettiğin şeyi hayatta alamam.

Bu arada doktor reçete gibi bir şey verirse. İlaç parasını devlet karşılıyor. Bizde o kadar parayı veremezdik, bizde zengin değiliz :D (Bu arada sana ilaç tedavisi lazım diye demiyorum bunları. Bu konu hakkında bilgim olduğu için yazıyorum. İlaç tedavisine ihtiyacın olduğu düşüncesine kapılma. Buradan karar veremem zaten o kadar test yapıyorlar.)

Merhaba ben Samet. 2006 yılında eylül ayında doğdum. Şu an boyum 1.63 civarında annem ve babam 1.60 boylarında genetiğim kötü benden küçük veya aynı yaştaki arkadaşlarım benden daha uzun ve kendimden nefret duygusu yaratıyor. Boyumun uzamasını istiyorum kesin çözüm nedir?
Boyun kaç oldu

Yeni konular

Geri
Yukarı