Boy ve masturbasyon konuları onaylanmasın

Ne yapılmalı?

• Onaylanmasın

Oy: 70 57,9%
  • Onaylansın

Oy: 51 42,1%

• Oy verenlerin toplamı
    121
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mastürbasyon konuları niçin yasaklansın ki? Sanane adamın rahatsızlığı varsa? Eğer adam zaten "1 saat sürüyor" derse moderatörler onaylamaz. Onun dışında boy konularında troll olan konular olsa da, gerçek konular da oluyor. Seni ilgilendirmez, girme eğer istemiyorsan.

Mastürbasyon ile hava atmanın ne alakası var?
Yoksa horoz ötmüyor mu senin?

Böyle konular aslında komik. Örneğin ''çek kardeşim çek'' diyen bi arkadaş vardı. Tommy Vercetti profilliydi. Ama bazen uplay crash sorunu gibi konular böyle konulardan katbekat komik.

Buraya onlarca örnek gösterebilirim. Yeter artık bazı kişilerin hava atmak için bazıların ise troll olduğunu düşünmeye başladım. Sizce de yasaklanmalı mı?
Mantıklı lakin her bu tarz konunun altında damlayan sensin konuyu açma amacın nedir?

Mastürbasyon ile hava atmanın ne alakası var?
Yoksa horoz ötmüyor mu senin?
Hocam banım vardı ne alaka?
Arkadaşlar adam 12 yaşında 1.70 boy normal mi? Diye soruyor bu troll değilse ne? Maturbasyona gelirsek yukarı da bir arkadaş ya adamın sıkıntısı varsa demiş forum da doktor var da ben mi bilmiyorum?
Mastürbasyon konuları niçin yasaklansın ki? Sanane adamın rahatsızlığı varsa? Eğer adam zaten "1 saat sürüyor" derse moderatörler onaylamaz. Onun dışında boy konularında troll olan konular olsa da, gerçek konular da oluyor. Seni ilgilendirmez, girme eğer istemiyorsan.

Boy konusu onaylansın fakat öne çıkmasın. Mastürbasyon onaylansın sonuçta yardım amaçlı açıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı