Boya BY-M1 Yaka Mikrofonunu bilgisayarda Kullanmak

Size bundan lazım. Çünkü o mikrofonunun ucu üç şeritli ve direkt mikrofon girişine takınca çalışmıyor.
Aynı mikrofonu bilgisayarımda dönüştürücü olmadan kullanmıştım, hatta şu an arkadaşım kullanıyor.

Pili taktığınız kısımda iki farklı seçenek sunan bir tuş olması lazım. Birinde çalışmıyorsa diğer seçenekte deneyin muhtemelen çalışacaktır.

Bak bu benim kullandığım mikrofon, jak kısmında iki şerit var ve bağladığımda çalışıyor.

1606392207068.png

Bu da seninki görüyor musun? Jak kısmında 3 tane şerit var bu yüzden sorun oluyor. Örneği telefona taksan çalışır. Niye? Çünkü oradaki giriş üç şeritli jakı da destekliyor. Masaüstünde kullanmak için üstteki attığım dönüştürücüyü almak şart.

1606392228151.png

Sanırım tek çare dönüştürücü.Teşekkür ederim hayırlı forumlar.
Aynı mikrofonu bilgisayarımda dönüştürücü olmadan kullanmıştım, hatta şu an arkadaşım kullanıyor.

Pili taktığınız kısımda iki farklı seçenek sunan bir tuş olması lazım. Birinde çalışmıyorsa diğer seçenekte deneyin muhtemelen çalışacaktır.
Cameras kısmına alınması gerekiyormuş denedim fakat olmadı.
Arkadaşlar bir de acaba anakart üzerindeki giriş çıkış bölümü 3.5 mm destekliyor mu bunu nereden öğrenebilirim?

Geri
Yukarı