Boyum kısa

Beyler, 2003 lüyüm.18.5 buçuk yaşındayım ve boyum oldukça kısa. 1.65-66, mesela örnek verecek olursak kızlar kısasın kısasın diyorla. R anonim uygulamalarda mesela telefonu yüzüne kapatıyorlar. Yani durumlar böyle yorumunuz nedir? Teşekkürler şimdiden bilmiyorum. Hani ne yapmam gerekiyor? 1.55 kızlar 1.80 erkek istiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler, 2003 lüyüm.18.5 buçuk yaşındayım ve boyum oldukça kısa. 1.65-66, mesela örnek verecek olursak kızlar kısasın kısasın diyorla. R anonim uygulamalarda mesela telefonu yüzüne kapatıyorlar. Yani durumlar böyle yorumunuz nedir? Teşekkürler şimdiden bilmiyorum. Hani ne yapmam gerekiyor? 1.55 kızlar 1.80 erkek istiyor.

Hocam yapacağınız tek şey kabullenmek, başka ne yapabilirsiniz ki? Bu arada illaki sizi seven biri olur, sadece acele etmeyin.

Bacaklarından ve kollarından çekeleştirip boyunu mu uzatalım? :) Boy uzatmaya yönelik sporlar yap. Belki faydasını görürsün. Boy genetik ile alakalıdır. Senden kısa olan kızlara yönel. 1.55 kızlar, 1.80 boy erkek bulup üstüne salıncak mı kuracak? İlla boy kriteri olmayan kızlar vardır. Kısmet işi.

İnsanları anladım da sen neden kendine karşı önyargılısın. Ergenlikte dönen konular bunlar. Belirli bir yaştan sonra akla bile gelmiyor. Boyun değil; karakterin ve donanımın önemli.

Hani ne yapmam gerekiyor? 1.55 kızlar 1.80 erkek istiyor.

Anana babana göre kısaysan 21 yaşından sonra niye böyle oldu dersin, keza sebebi fark etmez, yine genetiktir. Ben de 17 yaşındayım ve 1.68'im. Kızlar da artık pek umurumda değil açıkçası. Bilgili ve kültürlü olmaya kas. Cidden böylesi çok daha eğlenceli. Boy problemi olsun, olmasın karışık arkadaş ortamında her türlü ön plana çıkarsın ve şansın hiç olmadığı kadar artar. Anonim uygulamalar da kullanmayı bırakmanı öneririm, keza aklı başında birini bulabileceğinden şüpheliyim.

Bizim sınıfta bir arkadaş vardı o da senin boylarındaydı. Kendine güvenli, çalışkan ve baya haylazdı, arada lüzumsuzluk yapsa da sınıf olarak severdik. Boyun değil işlevin önemli hocam
Anana babana göre kısaysan 21 yaşından sonra niye böyle oldu dersin, keza sebebi fark etmez, yine genetiktir. Ben de 17 yaşındayım ve 1.68'im. Kızlar da artık pek umurumda değil açıkçası. Bilgili ve kültürlü olmaya kas. Cidden böylesi çok daha eğlenceli. Boy problemi olsun, olmasın karışık arkadaş ortamında her türlü ön plana çıkarsın ve şansın hiç olmadığı kadar artar. Anonim uygulamalar da kullanmayı bırakmanı öneririm, keza aklı başında birini bulabileceğinden şüpheliyim.
Anonim uygulamalara da değinecektim yazımda ama yazılmışı var, son cümleye aynen katılıyorum.

Hocam kızı falan boş verin. Çünkü sevgili olursanız mutlaka ayrılma veya sevgili iken evlenince boşanma olayı olabiliyor. Askerden dönünce kız bulur evlenirsiniz. Spor yapın. Ya da doktora gidin.

Yeni konular

Geri
Yukarı