Boyum ve kilom çok az

Arkadaşlar sakın kilom az diye ete abanmayin. Ben her gün Ciğer, günde 3-4 yumurta yedim ferittin düşüklüğü için ilaç kullaniyordum aşırı kilo yaptı. :) 55'den 65'e ciktim sacim dökülüyordu gerçi 15 yasinda çocuk için bu iyi değil. Ileride vermek için zorlanacagim. Siz bekleyin zamanla oturur.

Boy %90 genetik %10 sağlıklı beslenme ve spor. Fazla kafana takma çünkü o %10'luk kısımla 2-3 cm uzayabilirsin. Kilo almak istiyorsan da 1 cicibebe paketi 800 kalori, 1 kurabi (etinin yeni kakaolu kurabiyesi) 1000 kalori. Günde 1 kurabi 1 cicibebe yeyip normal yemene devam edersen kilo alırsın. Bu hızlı yöntem, yavaş yöntem ise fitness yaparak kilo almak. O da bi haylı zor.
%90 nasıl genetik oluyor ? %60 beslenme %10 spor %30 genetikdir. Boyda genetiğin bir payı vardır ama bu %90 değildir. Dedem 1.69, anneannem 1.65, dayım 1.82. Nasıl oluyor babamında babası kısa adam 1.83 boy genetik değil anlayın şunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Boy %90 genetik %10 sağlıklı beslenme ve spor. Fazla kafana takma çünkü o %10'luk kısımla 2-3 cm uzayabilirsin. Kilo almak istiyorsan da 1 cicibebe paketi 800 kalori, 1 kurabi (etinin yeni kakaolu kurabiyesi) 1000 kalori. Günde 1 kurabi 1 cicibebe yeyip normal yemene devam edersen kilo alırsın. Bu hızlı yöntem, yavaş yöntem ise fitness yaparak kilo almak. O da bi haylı zor.
İnsanların umudunu kırmayın derim çevremde ne kadar adam tanıdıysam adam babasından 10-20 cm uzun veya kısa %20 %30 genetik büyük çoğunluğu beslenme

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı