Boyum ve kilom çok mu düşük?

Siz benim kardeşim olabilir misiniz? Ben 15 yaşımdayım boyum 1.70 ve kilom 45 siz de benim gibi yiyip yiyip kilo alamıyorsunuz. Takviye kullanmıyorum ama bıldırcın yumurtası ve bal bulunan süt içiyorum son zamanlarda yararını görmedim değil. 1ayda normal yiyişimle 1kg almayı başardım ve 50'yi göreceğimi umuyorum sen de böyle yiyecekler keşfet.

Hocam sanmıyorum,şahsen erkeler ergenliğe geç girer bazıları daha da geç yani sıkıntı olduğunu düşünmüyorum abartıyorsunuz bilmiyorum ozamanlar boyunuz 1.60'tı herhelde.
Ergenliğe genellikle 13 yaşında girerler. En çok gelişmeyi ise 8. sınıfa girmeden önceki yaz tatilinde gelişim gösterirler. Bunu bu sene için diyorum. Geçen senekiler ise 8. sınıftaki boyları lise 1 deki boyları oluyordu çünkü. Onların zamanında anaokuluna 6 yaşında başlanıyordu.

Ergenliğe genellikle 13 yaşında girerler. En çok gelişmeyi ise 8. sınıfa girmeden önceki yaz tatilinde gelişim gösterirler. Bunu bu sene için diyorum. Geçen senekiler ise 8. sınıftaki boyları lise 1 deki boyları oluyordu çünkü. Onların zamanında anaokuluna 6 yaşında başlanıyordu.
Evet hocam.Haklısınız.8.-9. sınıf gibi oluyor ani gelişmeler.

2 ay sonra 14 yaşıma gireceğim hocam. Bir de sayın Moderasyon Ekibi beni görüyorsanız doğum tarihimi 28 Mayıs 2007 olarak değiştirebilir misiniz?
Sanırım doğum tarihini sonradan değiştirmiyorlar, ben de abimin doğum tarihi ile katıldım sorun çıkmaması için ama çıkmıyormuş. Değişiyorsa benim tarihimi de 7 şubat 2006 olmasını isterdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı