Boyuma göre kilom az

ViolinTR

Hectopat
Arkadaşlar merhaba ben 18 yaşındayım 140 gün sonra 19'a gireceğim. Üni 1'e geçtim bu sene, başlık da da görmüş olduğunuz gibi Boyum'a göre kilom çok az. 1, 85 boy 60 kilo.

Fakat aile genetiğinden dolayı çok şükür gücüm ve kuvvetim de yerinde. Omuzlarım da geniş fakat bacaklarım çok ince. hani kollarım falan kurtarıyor yine, genetiğe göre iyi durumda bu kiloma göre fakat bacaklarım çok ince. Sigara kullanıyorum. Ne yapabilirim? İnanın bana bazen çok yiyorum bazen az, kafama göre. bir de çok yediğim zamanlar af edersiniz hemen WC çıkma ihtiyacı duyuyorum.

İçimi döktüm :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sigaranın zararlarından birisi bu. Yapabileceğin şeylerden biri spor salonuna gitmek ve Gainer ürünü kullanık kilo almak.

Onun dışında spor salonuna giderek iştahını açabilir ve yemek yiyebilirsin. Hemen ardından da güzel bir protein tozu alırsan bu iş olabilir.
Yaş 16 Kilom 65 benim. Spora gidiyorum.

Calorie surplus'a girmeni tavsiye ederim. Calorie Calculator - Calcuate How Many Calories You Should Eat Buradan vücüt istatistiklerin ve aktiflik seviyene göre kalori ihtiyacını hesaplayabilirsin. Çıkan kalori miktarindan garanti olsun diye 100-200 kalori fazla yemeye çalışabilirsin. Fakat dikkat etmen gereken şey bu kalori miktarını kaliteli besinlerle alman. Haftada 1-2 kez et yemelisin. Pilav, makarna, lor peyniri, patates. Ara öğünlerinde kuruyemiş, meyve vb. tavsiye edebilirim, ceviz, badem. Her 2-3 saatte bir ara öğünün olsun ama mutlaka. Aynı zamanda su kütlesinide arttırmaya çalış vücütta, sabahları 2 bardak su, daha fazla su iç kısacası.

Geri
Yukarı