Boyundan her seferinde gelen çıtırdama sesleri

C:\kerem

Kilopat
Yer
Ev
Daha fazla  
Kafamı her sağa çevirdiğimde veya sola yatırdığımda tam olarak nereden olduğunu bilmediğim ezilen pet şişe sesi benzeri bir ses duyuyorum, hem de istisnasız. 25 gün kadardır var, doktora gittim ve ağrı olmadığı için sadece bir krem verdi. Evet, ağrı yok, sadece her sağa döndüğümde pet şişesi sesi gibi lanet bir ses! Artık psikolojik olarak da rahatsız etmeye başladı, sesi duymamak için kafamı sağa çevirmemeye çalışıyorum, çok sinir bozucu. Önemsenmediğini düşünüyorum, bir röntgen niye çektirmedi mesela? Kemiklerle ilgili olması lazım çünkü kremler, egzersizler bir işe yaramıyor. 16 yaşındayım. Annem bir ekrana uzun süre baktığın için boynun düzleşmiştir diyor. Fakat bu bir anda başladı ve sürekli oluyor. Normalde hastalıkları sorun etmem çünkü birkaç gün sonra iyileşeceğimdir fakat bu önemsenmiyor bile. Ne yapmalıyım, nasıl kaybolur bu lanet ses? Psikolojik olmadığından eminim.

Kütleme sesi olabilir bir zararı olacağını sanmam. Millet genelde rahatlıyor o sesle ama sizde durum farklı işlemiş.

Selam aynı sorun bende de var 2-3 haftadır devam ediyor her an kafamı sağa çevirince ense çevresinden çıtır çıtır ses geliyor. Sende geçti mi geçtiyse nasil geçirdin?

Yeni konular

Geri
Yukarı