Boyunuz kaç yaşına kadar ne kadar uzadı?

12 yaşında 1.42 14 yaşında 164 oldum. Lisede uzaya uzaya 7 cm uzadım. Ailemdeki çoğu kişi 1.75 üzeri. Yaş 18 şu an 21 yaşına kadar boy uzama var diyorlar.
Umrumda değil ki ergen zamanlarım da takardım 21 diyorlar ama net değil o 19-20 arası net. 21 olsa bile en fazla kaç olurum zaten olmuşum artık.

Umurumda değil ki ergen zamanlarım da takardım 21 diyorlar ama net değil o 19-20 arası net. 21 olsa bile en fazla kaç olurum zaten olmuşum artık.
Kilon fazla ise kilo verdiğinde omurgaya binen yük azalıyor. Oradan en fazla 2-3 cm uzarsan bir de boy uzatma egzersizleri yaparsan en fazla 4-5 cm olabilirde olmayabilir hedefi fazla yüksek tutma bence. En fazla 3 cm tut.

Kilon fazla ise kilo verdiğinde omurgaya binen yük azalıyor. Oradan en fazla 2-3 cm uzarsan bir de boy uzatma egzersizleri yaparsan en fazla 4-5 cm olabilirde olmayabilir hedefi fazla yüksek tutma bence. En fazla 3 cm tut.

Doğru kilom var 20 kg fazla. 2 sene önce vücut geliştirme yaparken dik ve omuzlarım genişti boyum daha uzun duruyordu ama bıraktım 1.5 sene ziyan oldu şimdi patates çuvalı gibi geziyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı