Boyutu Yüksek Olmayan Online Oyun Önerisi

WereBear

Kilopat
Daha fazla  
Boyutu 2-2.5 GB'yi geçmeyecek ve Steam gerektirmeyecek online FPS/TPS bir oyun arıyorum. Ama şunlar dışında olsun :
-Warface
-Ghost Recon Phantoms
-Battlefield Play4Free
-Mars Online
-PlanetSide 2
-AQ Online

Oyunda aradığım özellik silah modifikasyonu olsun ve JoyGame gibi para yatırmak gerekmesin. Para yatırmaktan kastım para yatıran oyuncu yatırmayandan çok daha iyi oluyor. Tamam belli bir derece iyi olması lazım ama o kadarda değil.

Para yatırmadan Steam, Origin tarzı program gerektirmeyen oyun yok. Her türlü para yatırman gerek. Babasının hayrına oyun yapmıyor kimse. :) En sağlamı BF3-4 veya CoD'un BO2 veya AW öneririm. Multiplayerleri iş görür. Oyuna para yatırmak istemiyorsan oyunu alacaksın. Başka yolu yok. :) 2-2.5 GB oyun kalmadı.

Bombom, League Of Legends(lol) :)
FPS/TPS demiştim.

Para yatırmadan Steam, Origin tarzı program gerektirmeyen oyun yok. Her türlü para yatırman gerek. Babasının hayrına oyun yapmıyor kimse. :) En sağlamı BF3-4 veya CoD'un BO2 veya AW öneririm. Multiplayerleri iş görür. Oyuna para yatırmak istemiyorsan oyunu alacaksın. Başka yolu yok. :) 2-2.5 GB oyun kalmadı.
Tamam para yatırılsın ama dediğim olay olmasın. Steam gerektirmesin Origin olursa sorun olmaz. Boyutu da 2.5-3 GB'yi geçmesin yeterli illaki vardır böyle oyunlar.

Bu bedava diye sürülen online oyunlarda genellikle para yatıran her zaman güçlü olmuştur. Bu değişmez bir şeydir. Çünkü kimse bedavaya çalışmaz. Şimdilik sana önerim R.I.P Final Bullet çıkalı çok olmadı boyutu da 3 gb istersen indir dene sevmezsen silersin.

Bu bedava diye sürülen online oyunlarda genellikle para yatıran her zaman güçlü olmuştur. Bu değişmez bir şeydir. Çünkü kimse bedavaya çalışmaz. Şimdilik sana önerim R.I.P Final Bullet çıkalı çok olmadı boyutu da 3 gb istersen indir dene sevmezsen silersin.
Pek hoşuma gitmedi. Eskiden Rigor Z oynamıştım ve bu oyuna bir kere daha şans vermek istiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı