Bozuk 1080 alınır mı?

Kurtaramazsan aldığın kartları kendin satmaya çalışırsın. 😄 Aynı fiyata satabilir misin o da meçhul. O parayı verdiğin için çok mutsuz olup sorun yaşayacaksan geri dönüş alamadığında hiç girme.

Mining döneminde o kartları kendisi yaptırıp satsa araba alır öyle söyleyeyim. Öyle bir ihtimal olsa kendi yapardı diye düşünüyorum. Ama bir yandan da şöyle bir şey var işini bilen parça da tedarik eden, yeterli aleti edevatı olan birisi o kartları tamir edebilir diye düşünüyorum. Çipi kırık ya da arızalı değilse bir tanesini bile kurtarsan karda olursun.

Hani küçükte bir ihtimal olsa diye düşünüyorum en azından bir 1080 kurtulsa tamirli vs kullanırım satmaktan ziyade.
Bence denemeyin hocam aksiyona gerek yok. 900 TL ile çok daha güzel şeyler yaparsınız.

Hocam o bütçeyle bir r serisi kart alıp stok beklemekte var aklımda ama bu da çok cazip.

Hani küçükte bir ihtimal olsa diye düşünüyorum en azından bir 1080 kurtulsa tamirli vs kullanırım satmaktan ziyade.

Hocam o bütçeyle bir r serisi kart alıp stok beklemekte var aklımda ama bu da çok cazip.
Ya dediğim gibi çipin içinde arıza varsa imkanı yok yapılmasının. Anca yeni çip alıp lehimlemen gerekir o da yaş iş ve maliyetli. Ama birisinin bile çipi sağlam ve kart üzerinde tüm ayakları lehimli şekilde bulursan. Diğer devre elemanlarında bir sıkıntı varsa değiştirirsin ya da yollarda bir yanık kopukluk varsa köprü falan çekilir halledilir yani. Denemeden bilinmez ama bu fanteziyi yapacak maddi gücün var mı o var. 😄

Benimde başıma böyle şeyler geliyor. Gidip ucuza telefon alıyım tamir edip satıyım falan fistan. Ama hep düşüncede kalıyor. Para ve vakit kaybı bence. Eğer arızası kesin olarak bilinseydi belki alınabilirdi.

Bence al, bir şansını dene. Yoksa hep içinde kalır. 900 TL çok da para değil. İnsanlar korkuları nedeniyle hayatlarında çok fırsatlar kaçırıyorlar, ve sonrada çok pişman oluyorlar.

@SkyLord06TR senin problemin nedir. Kullanıcılardan birisi bence hiç girme riskli demiş, kızma işareti koymuşsun. Ben "denenebilir, ama riskli yine de..." dedim bana da kızgın işareti koymuşsun. Yorum aradım yorumun da yok. İsyanın keke mi?

Çipi bozuk olmadığı sürece tamir edilebilir tabi karta da bir zarar gelmediyse, tamir ettirecek olsanız bile sağlam birisini bulmanız lazım. Bence risk bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı