Bozuk HDD geri döndürülebilir mi?

Anladım hocam ama HDD takılıyken neredeyse hiç tepki vermiyor. Samsung yazısında kalıyor. Bir de HDD'yi görmüyorken o dediğinizi nereye kuracağım?
hocam flash disk üzerinden açılacaktır flah belleği hdd gibi görüyör yani
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ben böyle yapmıştım

hocam flash disk üzerinden açılacaktır flah belleği hdd gibi görüyör yani
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ben böyle yapmıştım
Hocam o halde kullanırken USB hep takılı olacak. Bilgisayar benim olsa neyse ama bir akrabama ait. O şekilde kullanamazlar. Sanırım tek çare yeni HDD almak.
Başka fikirleriniz varsa alabilirim.
Hocam az önce diğer konunuza da baktım aynı sorunu yaşamışız pc markaları da aynıymış. ilk başta ses geliyor sonra birden kesiliyor demişsiniz, kafa vurma sesi gittikten 1-2 dakika sonra pc kendisini açar ama sistem tanınmıyor hatası verir. Hdd yi pc ye takın ondan sonra samsung yazısı geldiği anda "esc" tuşuna basın, biraz bekletecektir sonra bağlı aygıtları gösterir .Hdd büyük ihtimalle görünmeyecektir.Eğer ki elinizde 16 gb bir flash bellek varsa içine "cloudready" kurun sonra pc yi flahs tan başlatın kurulum yapacaktır. ben pc yi 1 ay böyle kullandım sonra hdd kendi kendine çalışmaya başladı çıkarılabilir disk olarak görünüyor ama olsun ;)

umarım anlatabilmişimdir.

Hocam bu sabah dediklerinizi yaptım. esc tuşuna basınca ekran gidiyor, bir daha gelmiyor. Sanırım tek çare HDD almak.

Son düzenleme:
Hocam o halde kullanırken USB hep takılı olacak. Bilgisayar benim olsa neyse ama bir akrabama ait. O şekilde kullanamazlar. Sanırım tek çare yeni HDD almak.
Başka fikirleriniz varsa alabilirim.

Hocam bu sabah dediklerinizi yaptım. esc tuşuna basınca ekran gidiyor, bir daha gelmiyor. Sanırım tek çare HDD almak.
Bencede hocam yeni hdd alın sizin için daha iyi olur

Bencede hocam yeni hdd alın sizin için daha iyi olur
Hocam kusura bakmayın öğlenden beri dışarıdaydım. Çok şükür WD 320GB HDD buldum. Aldım. Windows kurulumu yaparken formatlamam gerekiyormuş galiba. Bu bizim bildiğimiz disk bölümünde biçimlendirme demek değil mi?

Ne demek hocam, kolay gelsin
Hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum ama bir şey soracağım. Bilgisayar markaları aynı olduğu için size sorma gereği duydum. Sizin bilgisayarda touchpad sürücüsü var mıydı? Sitesinde 2 tane var. Kurmam gerekiyor mu bilemedim?

Hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum ama bir şey soracağım. Bilgisayar markaları aynı olduğu için size sorma gereği duydum. Sizin bilgisayarda touchpad sürücüsü var mıydı? Sitesinde 2 tane var. Kurmam gerekiyor mu bilemedim?

Ne rahatsızlığı hocam, ben bugün'e kadar herhangi bir touchpad sürücüsü yüklemedim, cihaz otomatik olarak algılıyordu.

Geri
Yukarı