Bozuk HDD tamir edilir mi?

yabadabadu035

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, yaklaşık 2 ay önce aldığın HDD bana yaşatmadığı zorluklar kalmadı. Ya HDD aldığımda sorun yoktu gayet çalışıyordu. Sonra bir gün disk yazma hataları hasarlı disk diskin içindeki oyunlar açılmamaya başladı. Sonra biraz uğraştım, HDD'yi tak çıkar yaptım. Diklemesine falan koydum. Çalıştı sonra yine bozuldu, bu sefer yanlamasına koydum yine çalıştı. Şimdi yine bozuldu, kafayı yiyeceğim dalga geçiyor sanki. HDD benimle çözümünü bilen var mı? Bozuldugunu biliyorum ama şu an ekonomik olarak sıkıntıdayım, alabilecek gücüm yok. Çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek yol garantiye göndermek. Garanti kağıdını kaybettiyseniz bile faturayla birlikte bir şekilde yollayabilirsiniz veya satıcınız ile iletişime geçip sizin yerinize garantiye verip veremeyeceklerini danışabilirsiniz.

Tek yol garantiye göndermek. Garanti kağıdını kaybettiyseniz bile faturayla birlikte bir şekilde yollayabilirsiniz veya satıcınız ile iletişime geçip sizin yerinize garantiye verip veremeyeceklerini danışabilirsiniz.

Ustam satıcı ile iletişime nasıl geçebilirim Trendyol'dan aldım biraz araştırdım adamlar kendileri hakkında hiçbir bilgi vermemiş.

Ustam satıcı ile iletişime nasıl geçebilirim Trendyol'dan aldım biraz araştırdım adamlar kendileri hakkında hiçbir bilgi vermemiş.
Trendyol'da satıcı ile mesajlaşma bölümü yoktu değil mi? Unutmuşum. Satıcının adı ne olarak geçiyor? Ayrıca HDD'nin markası nedir?

Trendyol'da satıcı ile mesajlaşma bölümü yoktu değil mi? Unutmuşum. Satıcının adı ne olarak geçiyor? Ayrıca HDD'nin markası nedir?

Ustam HDD'nin faturasına ulaştım.
Bekan bilgisayar san ve tic. LTD. Şt.
Markasıda WD Blue 500GB SATA3 7200RPM 32MB PC hard disk - WD5000AZlx AD832WES219.

Ayda yılda bir oyun oynuyorum ustam yardım ette çözelim şunu be.

Geri
Yukarı