Braun D 12 ORAL-B VİTALİTY Şarjlı Diş Fırçası

• Konuyu başlatan IQRI
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 6B
I

IQRI

Ziyaretçi
Ürünü 32Tl ya Vatan Pc den satın aldım.
http://www.vatanbilgisayar.com/erke...li-dis-fircasi/productdetails.aspx?I_ID=28187

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fırçalama Şekli:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne yapsam dişlerimi düzgün fırçalayamıyordum (Diş eti ve diş problemleri nedeniyle) bu yüzden ağız kokusu ve dişeti rahatsızlığını tetikliyordu. Bu ürün masaj yaparak tamamen diş etrafını ve dişetlerinin altını temizleyebiliyor, fırçası yumuşak acıtmıyor. İlk başlarda ağzınızın içinde dönen bir aletin olması ürkütücü olabilir helede benim gibi dişhekimi koltuğu korkunuz varsa makinenin sesi size o anı hatırlatabilir :)

Sadece 2 dakikada kolay kesin çözüme ulaşıyorsunuz. Ürün tam şarj edildiğinde günde 2 kez (her fırçalama 2 dakika) den 1 hafta boyunca kullanılabiliyor.
Daha konforlu kullanım için üst modellerden bakmalısınız mesela onlarda hız devrini, darbeli fırçalama hızlı şarj ve göstergeleriyle size kolaylık sağlar.

Dikkat etmeniz gereken fırçalarken önce dişinizin dış kısmını (yanak) sonra iç (ağız içi) en son üst (kesici bölge) kısmını sırasıyla bitirmelisiniz.
Diğer önemli husus çıkartılabilir fırçalama başlığını yere düşürmemek ve ortalama 3 aydan sonra (6 ayda bir) değiştirmek. Fırçalama başlığı 1 pakette 2 başlık olmak üzere yaklaşık 20Tl dan satılmaktadır.

Üst modellerden bazıları, Dikkat ağız duşu olan modellerle karıştırmayın!
BRAUN D16 513.U Oral-B Professional Care 500 (D16)

BRAUN D20 535.3 Oral-B Professional Care 3000

Son düzenleyen: Moderatör:
Diş hekimi bu gibi fırçalar için gereksiz demişti.
Elini yormak istemeyenler almalı yani bu derece tembelse gibi bir yorum yapmıştı.

Diş hekimi bu gibi fırçalar için gereksiz demişti.
Elini yormak istemeyenler almalı yani bu derece tembelse gibi bir yorum yapmıştı.

Bende öyle düşünüyordum ama ağız problemleri nedeniyle fırçayla her bölgeye ulaşamıyordum, buda kötü etkilere sebep oluyordu. Bu gibi sorunlar için çözüm yolu olabilir şahsen eskisi gibi didinip didinip elim boş çıkmıyorum. Amaç fırçayı bırakın bu aletleri kullanın gibi bir yönlendirme kesinlikle olamaz ama varsa çözemediğiniz bir durum tabikide aletin yapabilecekleri sınırlarda size kolaylık sağlayabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı