Brave açılıştaki beyaz ekran nasıl kapatılır?

epimedium

Hectopat
Daha fazla  
Brave kullanıyorum. Açılışta 1-2 saniye beyaz ekran geliyor, ondan sonra tarayıcı açılıyor. Ben o beyaz ekranın hiç gelmemesini ya da onu kapatamıyorsak beyazın siyah olmasını istiyorum, nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Brave kullanıyorum. Açılışta 1-2 saniye beyaz ekran geliyor, ondan sonra tarayıcı açılıyor. Ben o beyaz ekranın hiç gelmemesini ya da onu kapatamıyorsak beyazın siyah olmasını istiyorum, nasıl yapabilirim?
VPN uzantısı indir, arka planda çalışmasına izin ver. Brave hep açık kalır ve bu sayede beyaz ekranı görmezsin. Arka planda çalış seçeneği normalde brave ve chrome'da etkin geliyor ama tam anlamıyla arka planda çalışmasını sağlamıyor.

Tarayıcı SSD'ye kurulu bile yapıyorsa, ''arka planda çalıştırmaya devam et'' seçeneğinin açık olması dışında bir çözümü yok. Edge ayrıca bir açılış desteği sunuyor. İstiyorsan tarayıcı da değiştirebilirsin.

Screenshot_2.png

Ya da yeni sekme sayfasını değiştiren uzantı deneyebilirsin. Ama çözüm sağlayacağını sanmıyorum.

Ayrıca geri bildirim de yapabilirsiniz.

Tarayıcı SSD'ye kurulu bile yapıyorsa, ''arka planda çalıştırmaya devam et'' seçeneğinin açık olması dışında bir çözümü yok. Edge ayrıca bir açılış desteği sunuyor. İstiyorsan tarayıcı da değiştirebilirsin.

Eki Görüntüle 1388272

Ya da yeni sekme sayfasını değiştiren uzantı deneyebilirsin. Ama çözüm sağlayacağını sanmıyorum.

Ayrıca geri bildirim de yapabilirsiniz.

1653130561646.png

Tarayıcı M.2 SSD'ye kurulu arka planda çalıştırma özelliği aktif ama yine de 1 saniye kadar bu ekran geliyor. Aslında derdim tamamen yok olması değil yani öyle olsa daha iyi olur ama illa böyle boş bir ekran çıkacaksa bu ekranı siyah yapabilme şansımız var mı acaba ? Gece hoşuma gitmiyor bu durum açıkçası.

Bilgisayarı karanlık modda kullandığım için bu durum beni de rahatsız ediyordu. Edge, Brave ve Chrome'da açılırken anlık beyaz ekran ve sonrasında arama motoru geliyor. Firefox kullanırsanız bu durumu yaşamazsınız.

Geri
Yukarı