Brave ayarlardan güncellenmiyor

Makaleler
33
Daha fazla  
Brave, ayarlardan güncellenmiyor. Ne yapmam gerekiyor? Tekrar tekrar yeniden başlatıyorum fakat güncel olmuyor, bayağı bir süredir böyle. Dosyalarından bir şey silmedim.

Adsız3.png

@26318

Son düzenleyen: Moderatör:
Brave'i kaldırıp en son sürümü yükleyin. :D

Hocam, benim tarayacımda bir sürü ayar ve yer işareti var. Tema falan kurdum. Yapmak istemiyorum. Başka nasıl düzelebilir?

1.22.70 sürümünü yüklemeye çalışıyor. Fakat günceli 1.22.71. Benim şu anki sürümüm, 1.22.71. Sanırım güncellemiş fakat bug olmuş.

Son düzenleme:
Hocam, benim tarayacımda bir sürü ayar ve yer işareti var. Tema falan kurdum. Yapmak istemiyorum. Başka nasıl düzelebilir?

1.22.70 sürümünü yüklemeye çalışıyor. Fakat günceli 1.22.71. Benim şu anki sürümüm, 1.22.71. Sanırım güncellemiş fakat bug olmuş.

Hocam hesap açıp yedekleyebilirsiniz?

Hocam orayı bilemem. Her şey kayıt olabilir. Şahsen ben Firefox hesabı kullanıyorum ve ayarlar dahil her şey kayıt oldu.

Hocam yazdığım gibi. Bug bile olmuş olabilir. Çünkü benim Brave güncel. Fakat o bir önceki sürümü yüklemeye çalışıyor.

Bu tarz bir sorun yaşamıştım. Silmeden tekrar indirmeyi deneyebilirsin.

Ayarların bozulmadan sorunu büyük ihtimalle çözecektir.

Bu tarz bir sorun yaşamıştım. Silmeden tekrar indirmeyi deneyebilirsin.

Yapmalı mıyım hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı