Brave Browser BAT nasıl çekiliyor?

Tatsuhiro Satou

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
1638086966723.png

Bu kadar biriktirebildim ama çekemiyorum. Çekim yerlerinde uphold var ve 15 BAT gereksinim istiyor. Gemini var o da pasaport istiyor. Anlamadım nasıl çekeceğim bu BAT'ı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uphold hesabı açıyorsun. Açarken doğrulama gerekiyor. Kimlik ve kazancın nereden geldiğini belirtiyorsun. Ben Uphold'a çektikten sonra XRP yapıp BTCTurk Pro'ya yönlendiriyorum. Bu sayede BAT çekme limiti olmadan paramı çekebiliyorum. Gemini pasaport istediği için pek güvenmiyorum.
7 BAT'ı ne kadar süre içinde biriktirdiniz?

Uphold hesabı açıyorsun. Açarken doğrulama gerekiyor. Kimlik ve kazancın nereden geldiğini belirtiyorsun. Ben Uphold'a çektikten sonra XRP yapıp BTCTurk Pro'ya yönlendiriyorum. Bu sayede BAT çekme limiti olmadan paramı çekebiliyorum. Gemini pasaport istediği için pek güvenmiyorum.
Çok teşekkür ederim. Deniceğim.
7 BAT'ı ne kadar süre içinde biriktirdiniz?
2-3 ay da sanırım. Bi de 2 bat daha gelicek bu ayla birlikte.

Çok teşekkür ederim. Deniceğim.

2-3 ay da sanırım. Bi de 2 bat daha gelicek bu ayla birlikte.
Şahsen ben Uphold hesabı açmak için 1 ay uğraştım. Destekle 1 aydır o kadar mesajlaştım ki birbirimizle sohbet edebilecek kadar tanıyoruz. İlk olarak destekten yazmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü belgelerin resmini gönderdiğiniz Uphold'un sitesi sorunlu ve onlara ulaştığınızda size ayrı link atıyorlar, Rica ederim.

Şahsen ben Uphold hesabı açmak için 1 ay uğraştım. Destekle 1 aydır o kadar mesajlaştım ki birbirimizle sohbet edebilecek kadar tanıyoruz. İlk olarak destekten yazmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü belgelerin resmini gönderdiğiniz Uphold'un sitesi sorunlu ve onlara ulaştığınızda size ayrı link atıyorlar, Rica ederim.

Hesabı hemen oluşturup onaylattım 11.69 Dolarım gözüküyor hesapta bunu nasıl XRP yapıp BTC Türk Pro ya yönlendiriceğim ?

Hesabı hemen oluşturup onaylattım 11.69 Dolarım gözüküyor hesapta bunu nasıl XRP yapıp BTC Türk Pro ya yönlendiriceğim ?
Aynen. Uphold üzerindeki BAT'ları XRP yapıp BTCTurk Pro'ya yönlendirin. Sonrasında BTCTurk Pro'da diğer birimlerle takas yapabilirsiniz. BAT olarak BTCTurk Pro'ya yönlendirmeyin 15 BAT limit istediği için XRP yapıyoruz.

Aynen. Uphold üzerindeki BAT'ları XRP yapıp BTCTurk Pro'ya yönlendirin. Sonrasında BTCTurk Pro'da diğer birimlerle takas yapabilirsiniz. BAT olarak BTCTurk Pro'ya yönlendirmeyin 15 BAT limit istediği için XRP yapıyoruz.
Hocam XRP yaptım parayı 11.30 dolar oldu ama BTCTurk Pro'ya yönlendirme olayını yapamadım. Nerden yönlendiriyoruz ?

Hocam XRP yaptım parayı 11.30 dolar oldu ama BTCTurk Pro'ya yönlendirme olayını yapamadım. Nerden yönlendiriyoruz ?
BtcTurk üzerinden Çek kısmı var sağ üstte. Kripto para çek diyip soldaki listeden XRP'ı seç. Sana cüzdan kodu veriyor.
Sonrasında uphold ana ekranında sağ taraftaki Anything to Anything kısmına geliyoruz. Bu kısımda XRP yaptığınız coinleri BTCTurk Pro'ya aktarabiliyorsunuz. Sizden BTCTurk Pro'nun verdiği cüzdan kodunu ve bir kod daha istiyor, BtcTurk'den alırken 2 kodu da size gösteriyor. Onları yazıp gönderiyorsunuz.
Anything to Anything kısmında 3. olan To kısmına tıklayıp çevirdiğiniz XRP'leri seçin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı