Brave browser BAT ödülü gelmedi

Kolpa falan değil dostlar, 1-2 gün gecikme yaşanabiliyor. Konuya yazmayı unutmuşum. Sorunuz olursa yazın yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum yardımcı olayım.
Geçen aydan 0,800 BAT gelmedi, bu ay ilk hafta bu kadar gelir oldu sonra hiç ilerlemedi. Çok kişi de aynı şeyden muzdarip sanırım. Bunun kesin çözümü nedir? Doğrulanmış cüzdanım da bağlı ve geçen aydan hala gelen yok.

Screenshot_1.png

Geçen aydan 0,800 BAT gelmedi, bu ay ilk hafta bu kadar gelir oldu sonra hiç ilerlemedi. Çok kişi de aynı şeyden muzdarip sanırım. Bunun kesin çözümü nedir? Doğrulanmış cüzdanım da bağlı ve geçen aydan hala gelen yok.

Eki Görüntüle 1314539
2 ay benimde böyle bu ayda geleceğini sanmıyorum yine böyle olacak ne yapmak lazım bilmiyorum

bende aynı sorundan müzdaribim 3.5 bat kastım son 1 haftadır brave reklamları duraklatıldı brave ödülleri suistimale karşı korumak için gelişigüzel olarak kullanıcılardan bir captcha çözümlerini isteyeceğiz. reklamlara devam etmek... diye yazıyor çöz diyorum ne bat kasabiliyorum nede uphold hesabıma para geçiyor bat öyle duruyor hesapta.

Brave Community'de Türk kullanıcılara ben destek sağlıyorum. Konuyu açıkça söyleyebilir misiniz?
Dostum Tarayıcıyı 1 gündür kullanıyorum. Nedense hiç BAT toplayamadım. Sebebi sence Reklamların ülkemde kullanılamıyor yazısından dolayı mı? Eğer öyle ise çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    121,1 KB · Görüntüleme: 44

Dostum Tarayıcıyı 1 gündür kullanıyorum. Nedense hiç BAT toplayamadım. Sebebi sence Reklamların ülkemde kullanılamıyor yazısından dolayı mı? Eğer öyle ise çözümü nedir?
sanmıyorum brave çakallık yapmıyor bence her saat 10 reklam göstermeye kalksa ben ayda 25 40 bat arası kasarım rahat 7/24 pc deyim çünkü 3,4 gündür banada 0 bat veriyor hiç vermiyor anlamış değilim. çok takma kafaya bir veriyor bir vermiyor çünkü.

Sanmıyorum Brave çakallık yapmıyor bence her saat 10 reklam göstermeye kalksa ben ayda 25 40 BAT arası kasarım rahat 7/24 PC deyim çünkü 3,4 gündür bana da 0 BAT veriyor hiç vermiyor anlamış değilim. Çok takma kafaya bir veriyor bir vermiyor çünkü.

Dostum bazı günler ödül verip, bazı günler ödül vermemesi sence bir çakallık değil mi? 🤪

Brave Community'de Türk kullanıcılara ben destek sağlıyorum. Konuyu açıkça söyleyebilir misiniz?
Merhaba 2 ay dır ödül ödemeleri uphoul hesabıma gelmıyor öncesin belırtılen tarıhte gelıyordu hep ama 2 aydır bırıkım oluyor ama cuzdana geçen birşey olmuyor ve odul ekranı sıfırlanıyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Geri
Yukarı