Brave browser BAT ödülü gelmedi

Merhaba 2 ay dır ödül ödemeleri uphoul hesabıma gelmıyor öncesin belırtılen tarıhte gelıyordu hep ama 2 aydır bırıkım oluyor ama cuzdana geçen birşey olmuyor ve odul ekranı sıfırlanıyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.
ben sildim hocam tarayıcıyı iyice gıcıklandım 3 kuruş para verecek yok şu hesabı aç yok 1 ay bekle 1 ay bitsin sonra 7,8 gün işleme süresi bekle oradan uphold gibi yerlere geçsin oradan kesintiye uğrasın çekerken çektikten sonra bide türk borsasında kesintiye uğrasın felan sildim kurtuldum.

Hocam.

Kolpa falan değil dostlar, 1-2 gün gecikme yaşanabiliyor. Konuya yazmayı unutmuşum. Sorunuz olursa yazın yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum yardımcı olayım.

Hocam merhabalar, şubat ayı ödülleri bana yatmadı. Hesabınıza aktarılacak, gözünüz hesabınız olsun dedi ve ayın 13ü olacak ama yatmadı ve kayboldu. Bir şey yapmam gerekir mi?

Brave Community'de Türk kullanıcılara ben destek sağlıyorum. Konuyu açıkça söyleyebilir misiniz?

Benim mesela nisan ayından geçecek olan ödüllerim vardı aktarılmadı. Ödülleri al dedim, "gözünüz cüzdanda olsun ödüller aktarılacak" gibi bir yazı vardı fakat ne yazı kaldı ne ödüller aktarıldı. Eğer böyle ödüller yanarsa hoş bir şey değil bu kesinlikle. 1 ay sürekli reklam tıklıyoruz ay sonunda yakıp geçiyorlar.
Hocam.

Hocam merhabalar, Şubat ayı ödülleri bana yatmadı. Hesabınıza aktarılacak, gözünüz hesabınız olsun dedi ve ayın 13ü olacak ama yatmadı ve kayboldu. Bir şey yapmam gerekir mi?

Merhaba, sizin geciken ödüller yattı mı acaba? Bende de bu ay aynı problem oldu da, sizin nasıl oldu merak ettim.

Son düzenleme:
Benim mesela nisan ayından geçecek olan ödüllerim vardı aktarılmadı. Ödülleri al dedim, "gözünüz cüzdanda olsun ödüller aktarılacak" gibi bir yazı vardı fakat ne yazı kaldı ne ödüller aktarıldı. Eğer böyle ödüller yanarsa hoş bir şey değil bu kesinlikle. 1 ay sürekli reklam tıklıyoruz ay sonunda yakıp geçiyorlar.

Merhaba, sizin geciken ödüller yattı mı acaba? Bende de bu ay aynı problem oldu da, sizin nasıl oldu merak ettim.

Aynı durum bende de var mart ödülleri hala yatmadı hesaba. Ne zaman yatar bilgisi olan var mı?

Dostlar her ay konu hortluyor, 1-2 hafta gecikebilir ama geliyor.
2 Aydır ayın 8'inde yatıyordu düzenli olarak fakat bu sefer yatmadı ve ödül eylemleri özetinde baktığım zaman nisan ayının ödüllerini sıfır gösteriyor. 3 kusur bat ödülüm vardı umarım yakmamışlardır. Çünkü "gözünüz cüzdanda olsun ödüller aktarılacak" diye bir yazı çıkıyordu ve yazı kaybolduğu zaman ödülde yüklenmiş oluyordu her ay
Bu ayki ödüllerim bugün geldi. Bazen gecikme yaşanabiliyormuş demek ki :)
Acaba Brave BAT ödülleri aktarmak için en az ne kadar olması gerekiyor acaba, benim şu anda 5,500 Bat var daha önce hiç aktarım yapmadım daha.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı