Brave browser BAT ödülü gelmedi

Geçen ay ben telefondan alamadım bu ayda PC de sorun var bakalım sonuç ne olacak biraz kripto piyasasındaki düşüşe bağlıyorum ama bekleyip göreceğiz.
Bence de düşüş ile alakalı olabilir diyorum. Yeni sekme sürekli açtıkça ara ara 0.010 bat veriyor 4 sefer(0.040bat) ama bazı günler artık onuda vermemeye başladı piyasa kötüleştikçe. Laptop da olan geldi aktardım fakat masaüstü pc de hala gelmedi. Sanırım da gelmeyecek. Açıklama vardı herkes alacak hakettikleri ödülleri diye bakalım haftaya göreceğiz.
Birde bu uphold hesabından sadece 4 adet cihaz doğrulaması yapılabiliyormuş. Bu doğrulama yaptığımız cihazları iptal etmeyi ya da değiştirmeyi bilen var mı acaba. Yoksa değiştirme imkanı yok mu?

Brave Community'de Türk kullanıcılara ben destek sağlıyorum. Konuyu açıkça söyleyebilir misiniz?
Merhaba, ben 5 tane farklı cihazdan kullanıyorum fakat telefondan ve 2 tane bilgisayardan ödüller bu ay gelmedi. Biraz geç gelir diye bekliyorum ama son hafta ödül dağıtımı devam ediyor mu acaba bilginiz var mı?
ScreenShot002.jpg

Son düzenleme:
Arkadaşlar eğer eyvah birşeyler yanlış gitti hatası alıyorsanız o ayki ödülleri talep ederken büyük ihtimal rootlu cihaz kullanıyorsunuz. magisk'i gizleyip safetynet kontrol edin büyük ihtimal düzelecektir.

Geri
Yukarı