Brave browser BAT ödülü gelmedi

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 dolarlık BAT coin birikti ve bu ayın 8'inde hesabıma yatacaktı ancak yatmadı, ayın başında askıya alındı ve yeni bakiye birikti. Askıya alındı dediğim gönderilmek için gün saydı. Daha sonrasında saat 12 de bu rakam gitti ve hesaba da coinler geçmedi. Bunun sebebi nedir bilen var mı?

1633640880413.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durum bende de mevcut kardeş. Sanırım kolpa adamlar. Hayır Brave Community'e durumu açıklayan topic açtım yayınlamadılar ve beni de uzaklaştırdılar. Çözemedim. Sana ödeme gelirse beni de bilgilendirirsen sevinirim.

Brave Community'e bir şey danışamıyorsun ki, 2 defa askıya aldılar hesabımı bir şey sorunca. Ödüle gelince, bu zamana kadar sadece 40 liralık ödül aldım. Bu ay 90 liralık ödül gelecek diye tahmin ediyorum. Hem telefonda hem de PC'de kasıyorum BAT coinleri.

Ben de Ekim'de başladım kasım 8 de yatacaktı yatmadı dünden beri.

Bana da aynısı bu ay oldu. Daha önceki aylarda bu şekilde olanlar ödemelerini aldılar mı acaba?

Brave Community'e bir şey danışamıyorsun ki, 2 defa askıya aldılar hesabımı bir şey sorunca. Ödüle gelince, bu zamana kadar sadece 40 liralık ödül aldım. Bu ay 90 liralık ödül gelecek diye tahmin ediyorum. Hem telefonda hem de PC'de kasıyorum BAT coinleri.

Aynı durum bende de mevcut kardeş. Sanırım kolpa adamlar. Hayır Brave Community'e durumu açıklayan topic açtım yayınlamadılar ve beni de uzaklaştırdılar. Çözemedim. Sana ödeme gelirse beni de bilgilendirirsen sevinirim.

Kolpa falan değil dostlar, 1-2 gün gecikme yaşanabiliyor. Konuya yazmayı unutmuşum. Sorunuz olursa yazın yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum yardımcı olayım.

Ödemeler bana ayın sekizinden sekizine diye yapılacak diyor genellikle 2 gün sonra ödeme geliyor.ödeme konusunda sıkıntı yaşamadım daha

Yeni konular

Geri
Yukarı