Brave browser uphold bağlantısı yapmak

Bir açıp bir kapatıyorlar böyle şey mi olur ?! Hadi kapattın anladık niye açmıştın o zaman. Artık BAT'da toplayamayacağız bu gidişle.
Ben boşverdim hatta brave sildim mull ve bromite kullanıyorum artık. Aylar geçti belki yıla dönecek hala upholdun yaptırımı devam ediyor, hala brave uphold ile anlaşmalı.

Bilgisayarda da falkon(hafif tarayıcı), librewolf (gizlilik odaklı) kullanıyorum.

Bir açıp bir kapatıyorlar böyle şey mi olur? Hadi kapattın anladık niye açmıştın o zaman. Artık BAT'da toplayamayacağız bu gidişle.

Bu sefer komple kapandı sanırım. Gemini borsası ise giriş yapamıyorum. Şifremi değiştirmeme rağmen bana şifre yanlış hatası veriyor. Başka çekme yolu da yok.

Bu sefer komple kapandı sanırım. Gemini borsası ise giriş yapamıyorum. Şifremi değiştirmeme rağmen bana şifre yanlış hatası veriyor. Başka çekme yolu da yok.
Bu arada ben hesabıma girebiliyorum. Transfer etmeyi hiç denemedim. Bir önceki kapandığında siteye giremiyordum, sadece VPN ile girebiliyordum. Şu an benim hesabımda bir sorun yok gibi gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı