Brave ödül sistemi nasıl işliyor?

Zembla

Hectopat
Herkese selam
Bir süre önce tamamen Brave tarayıcısını kullanmaya başladım. Tarayıcıyı kullanırken BAT birikmesi için gereken ayarları yaptım. Fakat bazı sorunlar yaşıyorum.
  • İlk sorun; 1 saatte 10 reklam seçilmesine rağmen, 1 günün toplamında bile 10 reklam bildirimi gelmiyor ve yeni sekme ödülleri için olan gösterim süreli çok tutarsız.
  • İkinci sorun; 1000 BAT'dan fazla bakiye olmasına rağmen hesabıma geçeceği söylenen BAT 0,853 oldu.
  • Üçüncü sorun; Bu BAT'larda 30 kasımdan sonra 1 aralıkta yani hesaba geçeceği yazıyordu fakat 30 kasım olunca 7 gün sonra hesabınızda gibi bir bildirim gördüm.
  • Dördüncü sorun; Bugün 7.gün oldu fakat hesaba geçen BAT 500 olarak görünüyor.
Merak ettiğim konuysa ben bir şeyleri yanlış mı yaptığım için mi bu sorunlarla karşılaşıyorum? Yoksa herkes aynı problemleri yaşıyor mu?

Son düzenleme:
Herkese selam
Bir süre önce tamamen Brave tarayıcısını kullanmaya başladım. Tarayıcıyı kullanırken BAT birikmesi için gereken ayarları yaptım. Fakat bazı sorunlar yaşıyorum.
  • İlk sorun; 1 saatte 10 reklam seçilmesine rağmen, 1 günün toplamında bile 10 reklam bildirimi gelmiyor ve yeni sekme ödülleri için olan gösterim süreli çok tutarsız.
  • İkinci sorun; 1000 BAT'dan fazla bakiye olmasına rağmen hesabıma geçeceği söylenen BAT 0,853 oldu.
  • Üçüncü sorun; Bu BAT'larda 30 kasımdan sonra 1 aralıkta yani hesaba geçeceği yazıyordu fakat 30 kasım olunca 7 gün sonra hesabınızda gibi bir bildirim gördüm.
Merak ettiğim konuysa ben bir şeyleri yanlış mı yaptığım için mi bu sorunlarla karşılaşıyorum? Yoksa herkes aynı problemleri yaşıyor mu?
Hocam 1000 bat olduğuna emin misiniz? 1000 bat yaklaşık 5.8k civarı.

Herkese selam.
  • Üçüncü sorun; bu BAT'larda 30 Kasım'dan sonra 1 Aralıkta yani hesaba geçeceği yazıyordu fakat 30 Kasım olunca 7 gün sonra hesabınızda gibi bir bildirim gördüm.
  • Dördüncü sorun; bugün 7.gün oldu fakat hesaba geçen BAT 500 olarak görünüyor.

1.sorun: Zaten o sistem alabileceğiniz Max reklam sayısını arttirmak amaçlı yapıldı. Yani 1 saatte 10 reklam garantisi yok.
2.sorun: Bir 30 günlük dilimde kazanılan bakiyenin üzerinde sonraki ayın bakiyesi binmiş olabilir.
3.sorun orada yazan bakiyeyi direkt göndermez ay şekline böler bu da 2.sorun ile çarpışmakta.

Cevaplar için teşekkürler.
1.sorun: Zaten o sistem alabileceğiniz Max reklam sayısını arttirmak amaçlı yapıldı. Yani 1 saatte 10 reklam garantisi yok.
Garantisi olmayan bir süreç için garanti sayı belirtmeleri saçma olmuş(yerine seviye yazılabilirmiş örnek: düşük, orta, yüksek gibi).
2.sorun: Bir 30 günlük dilimde kazanılan bakiyenin üzerinde sonraki ayın bakiyesi binmiş olabilir.
Bence de öyle bir durum oldu ama onu da tam anlayamadım.
3.sorun orada yazan bakiyeyi direkt göndermez ay şekline böler bu da 2.sorun ile çarpışmakta.
1-30 arası bakiyenin tamamını göndermesi lazım bence ama sistem o şekilde değil demek ki.
Buna ne diyorsunuz hepsine okey diyelim 1-30 arası 1,000 üzeri bakiyeden, 0,853 göndericez deyip 0,500 göndermek(gönderilmeyen bakiye duruyor bir kayıp yok)? 🤔

Son düzenleme:
Cevaplar için teşekkürler.

Garantisi olmayan bir süreç için garanti sayı belirtmeleri saçma olmuş(yerine seviye yazılabilirmiş örnek: Düşük, orta, yüksek gibi).

Bence de öyle bir durum oldu ama onu da tam anlayamadım.

1-30 arası bakiyenin tamamını göndermesi lazım bence ama sistem o şekilde değil demek ki.

Buna ne diyorsunuz hepsine okey diyelim 0,853 göndereceğiz deyip 0,500 göndermek? 🤔

O bana da oluyordu her ay, detaylı anlatım yaptığım 2 videoyu aşağı bırakıyorum bir göz at istersen;
(8 ay önce)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(4 ay önce)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok fazla bot kullanici olduğu için bir ara bağlantıları kestiler, yaklaşık 3 aydır kullanamıyorum bu sebeple güncel bilgi veremem.

O bana da oluyordu her ay, detaylı anlatım yaptığım 2 videoyu aşağı bırakıyorum bir göz at istersen;
(8 ay önce)
(4 ay önce)
Çok fazla bot kullanici olduğu için bir ara bağlantıları kestiler, yaklaşık 3 aydır kullanamıyorum bu sebeple güncel bilgi veremem.
Foruma baktım biraz Brave'in verdikleri cevaplarda bir karmaşa var. Tersine sistemi düzeltecekler gibi bir algıda var. Umarım düzelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı