Brave'e uzantı önerisi

Mirlex

Centipat
Arkadaşlar Chrome'dan geçtim ama şimdi u block Origin kurmam gerekiyor mu? Otomatik kendisinin varmış çakışma gibi bir sıkıntısı olabilir mi önerdiğiniz eklentileri bekliyorum.

Nowitzer

Kilopat
Makaleler
42
Yer
Fortress Vader
Kendisinin reklam engelleyici ayarını kapatıp:

Bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.

Akdeniz1

Centipat
Makaleler
8
Yer
Sinop (Diogenes 😆)

Hocam,kendisinin ki zaten uBlock Origin'den daha iyi.
Arkadaşlar Chrome'dan geçtim ama şimdi u block Origin kurmam gerekiyor mu? Otomatik kendisinin varmış çakışma gibi bir sıkıntısı olabilir mi önerdiğiniz eklentileri bekliyorum.
Gerek yok,kurma

KS
KS
M

Mirlex

Centipat

Bir de bir şey soracağım clearurl eklentisi Google'da 100 bin indirilmiş sizce nedeni nedir güvenilir midir Firefox'da bu indirme oranı daha yüksek.
Hocam, kendisinin ki zaten uBlock Origin'den daha iyi.

Gerek yok, kurma.

Öbür privacy badgere gerek var mı?

Dutchman

Kilopat
Makaleler
6
Yer
𝐀𝐭 𝐭𝐡𝐞 𝐡𝐞𝐚𝐫𝐭 𝐨𝐟 𝐂𝐚𝐥𝐲𝐩𝐬𝐨
yani ayar yapmaya gerek yok zaten kendi ayarları yeterince yeterli uzantılara da gerek yok (gizlilik)
Evet, benim düşüncem bu yönde. Brave Reklam Engelleyicisinden gizlilik için ek ayarlara da bakabilirsiniz elbette. Ultra bir gizlilik arıyorsanız elbette eklentiler çok daha çeşitli imkanlar sunacaktır.

Dutchman

Kilopat
Makaleler
6
Yer
𝐀𝐭 𝐭𝐡𝐞 𝐡𝐞𝐚𝐫𝐭 𝐨𝐟 𝐂𝐚𝐥𝐲𝐩𝐬𝐨
Peki yukarıda clearurls için bir soru sordum onun hakkında bir bilginiz var mı?
Hatırladığım kadarıyla bu eklenti, yönlendirmeli referans linkler için geçerliydi. Ekstra bir reklam engellemesi var mı bilgim yok. Ben tarayıcıyı, olabildiğince sade, olabildiğince yalın tutma taraftarı olduğum için, bu tarz eklentileri kullanmıyorum. Tercih meselesi tabii.

YouTube, site reklamları vesaire hepsini engelleyibilir mi? uBlock Origin gibi.
Evet, kullandığım süre boyunca YouTube ve site reklamlarını başarıyla engelledi. Gözden kaçırdıklarını da manuel olarak engelleyebiliyorsunuz. Çok daha profesyonel eklentiler arayanlara da uBlock Origin yerine AdGuard öneriyorum genelde.

Yukarı