Brave'e uzantı önerisi

Mirlex

Hectopat
Arkadaşlar Chrome'dan geçtim ama şimdi u block Origin kurmam gerekiyor mu? Otomatik kendisinin varmış çakışma gibi bir sıkıntısı olabilir mi önerdiğiniz eklentileri bekliyorum.

Kendisinin reklam engelleyici ayarını kapatıp:

Bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.

Hocam,kendisinin ki zaten uBlock Origin'den daha iyi.
Arkadaşlar Chrome'dan geçtim ama şimdi u block Origin kurmam gerekiyor mu? Otomatik kendisinin varmış çakışma gibi bir sıkıntısı olabilir mi önerdiğiniz eklentileri bekliyorum.
Gerek yok,kurma

Bir de bir şey soracağım clearurl eklentisi Google'da 100 bin indirilmiş sizce nedeni nedir güvenilir midir Firefox'da bu indirme oranı daha yüksek.
Hocam, kendisinin ki zaten uBlock Origin'den daha iyi.

Gerek yok, kurma.

Öbür privacy badgere gerek var mı?

Kendisi gizlilik konusunda gayet yeterli bir tarayıcı. UBlock Origin'e gerek olduğunu düşünmüyorum, kullandığım zamanlarda kendi reklam engelleyicisini kullandım hep.

yani ayar yapmaya gerek yok zaten kendi ayarları yeterince yeterli uzantılara da gerek yok (gizlilik)
Evet, benim düşüncem bu yönde. Brave Reklam Engelleyicisinden gizlilik için ek ayarlara da bakabilirsiniz elbette. Ultra bir gizlilik arıyorsanız elbette eklentiler çok daha çeşitli imkanlar sunacaktır.

Peki yukarıda clearurls için bir soru sordum onun hakkında bir bilginiz var mı?
Hatırladığım kadarıyla bu eklenti, yönlendirmeli referans linkler için geçerliydi. Ekstra bir reklam engellemesi var mı bilgim yok. Ben tarayıcıyı, olabildiğince sade, olabildiğince yalın tutma taraftarı olduğum için, bu tarz eklentileri kullanmıyorum. Tercih meselesi tabii.

YouTube, site reklamları vesaire hepsini engelleyibilir mi? uBlock Origin gibi.
Evet, kullandığım süre boyunca YouTube ve site reklamlarını başarıyla engelledi. Gözden kaçırdıklarını da manuel olarak engelleyebiliyorsunuz. Çok daha profesyonel eklentiler arayanlara da uBlock Origin yerine AdGuard öneriyorum genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı