Bravo 15 B5DD BIOS ve EC FW güncellemesi nasıl yapılır?

BIOS sürümüm sanırım eski. Bu siteden yeni BIOS sürümü ve EC yazılımını indirdim. BIOS ve EC güncellemesi için nasıl bir yol izlemeliyim?

@Radeon RX 5500M
Ec için şu video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bios için şu video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ec için şu video:
Bios için şu video:
İlk başta hangisini güncellemeliyim? BIOS mu EC mi?

Hocam, BIOS güncellemesini ve EC'yi yaptım sorun yok. Fakat Valorant oynarken ara sıra PC donuyor, ekran kartı sürücüsü çöktü diyip oyundan atıyor. Ve ara sıra Windows masaüstünde sağ tık yapınca 3-4 snlik ekran donuyor yine. DDU ile silip yükledim çözülmedi. MSI sitesindeki driverı kullanıyorum. AMD'dekini mi denesem?

Hocam, BIOS güncellemesini ve EC'yi yaptım sorun yok. Fakat Valorant oynarken ara sıra PC donuyor, ekran kartı sürücüsü çöktü diyip oyundan atıyor. Ve ara sıra Windows masaüstünde sağ tık yapınca 3-4 snlik ekran donuyor yine. DDU ile silip yükledim çözülmedi. MSI sitesindeki driverı kullanıyorum. AMD'dekini mi denesem?
Deneyin hocam.

Hocam, BIOS güncellemesini ve Ec'yi yaptım sorun yok. Fakat Valorant oynarken ara sıra PC donuyor, ekran kartı sürücüsü çöktü deyip oyundan atıyor. Ve ara sıra Windows masaüstünde sağ tık yapınca 3-4 snlik ekran donuyor yine. DDU ile silip yükledim çözülmedi. MSI sitesindeki driverı kullanıyorum. AMD'dekini mi denesem?

Acaba bu sorunu çözebildiniz mi? Aldığımdan beri ekran kartı sürücüsü 2-3 gün stabil çalışıp açılmamaya başlıyor, oyunlardan atıp ekran kartı sürücüsü çöktü diyor. Ne kadar arasam da bulamadım son çare olarak BIOS güncellemeyi düşünüyordum. Düzelmez ise bu haftanın sonunda servise yollamayı dünüşüyorum. Çözebildiyseniz yazarsanız memnun olurum.

Acaba bu sorunu çözebildiniz mi? Aldığımdan beri ekran kartı sürücüsü 2-3 gün stabil çalışıp açılmamaya başlıyor, oyunlardan atıp ekran kartı sürücüsü çöktü diyor. Ne kadar arasam da bulamadım son çare olarak BIOS güncellemeyi düşünüyordum. Düzelmez ise bu haftanın sonunda servise yollamayı dünüşüyorum. Çözebildiyseniz yazarsanız memnun olurum.
Windows 10 21H2 ve MSI sitesindeki AMD driverini kullanıyorum şu anda. Ekran kartı sürücüsü çöktü sorunu 3 aydır falan yok sanırım.

Alpha 17 a4dek ile bende katılıyorum, RX 6000 serisinin çıkışı ile 5000e ayrılan vaktin daraldığını düşünüyorum. Hata düzeltmeleri yapılmadan indirmeye sunuluyor sürücüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı