Brawl Stars eski hesap kilitlendi

Diamondlord

Decapat
Daha fazla  
Çok eskiden bs oynuyordum hesabım kitlenmiş durduk yere. Tüm soruları cevapladım sadece kulüp sorusunu yapamadım çünkü kulüpte değildim. Yardımcı olacak varsa yardım ederse sevinirim.

Hocam destek ne yazdı diyorum siz ne diyorsunuz?
Bilgiler için teşekkür ederiz. Ne yazık ki hesabınızı bu bilgilerle kurtaramadım. Size hemen yardımcı olabilecek birkaç sorun giderme ipucu paylaşmak istiyorum.

Hesabınız Supercell ID’ye bağlıysa:
E-postalarınızda arama yapıp “Supercell ID”den bahseden bir mesaj olup olmadığına bakın. Hangi e-posta adresiyle kayıt olduğunuzu bulduktan sonra bu e-posta adresiyle oyuna giriş yapabilirsiniz.

Hesabınız Google Play’e bağlıysa:
Oyun içindeki ayarlar bölümüne gidip Google hesabınızla bağlanın. Oyununuzu yükleme seçeneği görünür.

Bilgiler için teşekkür ederiz. Ne yazık ki hesabınızı bu bilgilerle kurtaramadım. Size hemen yardımcı olabilecek birkaç sorun giderme ipucu paylaşmak istiyorum.

Hesabınız Supercell ID’ye bağlıysa:
E-postalarınızda arama yapıp “Supercell ID”den bahseden bir mesaj olup olmadığına bakın. Hangi e-posta adresiyle kayıt olduğunuzu bulduktan sonra bu e-posta adresiyle oyuna giriş yapabilirsiniz.

Hesabınız Google Play’e bağlıysa:
Oyun içindeki ayarlar bölümüne gidip Google hesabınızla bağlanın. Oyununuzu yükleme seçeneği görünür.
Hocam siz destekte neyi seçtiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı