ZyXEL modemde Brawl Stars ani ping artışı oluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ntrs87

Hectopat
Brawl Stars oyununu oynuyorum BlueStacks emulatöründen çok fazla lag ve ping oluyor. Mesela karakter yavaşlıyor internet simgesi sık sık geliyor mermi sıkıyorum 3 saniye sonra zor gidiyor. Pingten dolayı başka emulatöre geç demeyin en iyisi bu. Fakat RAM'im 4 GB acaba sebebi bu mudur? İnternetim iyi çekiyor çünkü onda sıkıntı yok donma kasma da yok sadece ping var. Nasıl düzeltirim? RAM alsam çözülür mü?

BlueStacks'ten Brawl Stars oynuyorum PC'de 4 GB RAM var donma kasma yok ama lag var. İnternet iyi çekiyor, mobil veri denedim biraz düzeldi gibi ama sonradan yine geldi ping. Mermi gitmiyor, karakter zor yürüyor. Bazen düzeliyorken yine de birden arttığı oluyor ne yaptıysam çözülmedi acaba RAM alırsam sorunum çözülür mü, yoksa sorun başka mı?

Emülatör ile fiziksel sistem arasındaki sanal ağ bağdaştırıcısı gerekli performansı sağlamıyor olabilir. "RAM alırsan düzelir" demenin bir garantisi yok.

Emülatör ile fiziksel sistem arasındaki sanal ağ bağdaştırıcısı gerekli performansı sağlamıyor olabilir. "RAM alırsan düzelir" demenin bir garantisi yok.

Ne anlatıyon kardeşim sanal ağ bağdaştırıcısı ne. Anlatır mısın detaylı anlamadımda.

Modem var bizde, TTNET Türk Telekom. Dibimde PC'nin yanında yine de lag var. Karakter yürümüyor, mermi gitmiyor. Nasıl gider bu lag sorunu? Mobil veri denedim, yine de aynı şey. Nasıl çözerim bu sorunu? Başkasında interneti kötü olmasına rağmen ping falan yok, akıcı oynuyor. RAM'le alakası olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem var bizde, TTNET Türk Telekom. Dibimde PC'nin yanında yine de lag var. Karakter yürümüyor, mermi gitmiyor. Nasıl gider bu lag sorunu? Mobil veri denedim, yine de aynı şey. Nasıl çözerim bu sorunu? Başkasında interneti kötü olmasına rağmen ping falan yok, akıcı oynuyor. RAM'le alakası olabilir mi?

Eki Görüntüle 639571Eki Görüntüle 639573
Huawei Y5 2019 adlı cihaza bağlı gözüküyor internetin. Emin misin modeme bağlı olduğuna?

Dostum BlueStacks aşırı derecede Ram yiyen bir uygulama.
Bence sorunun kaynağı Ram'in.
Ama emin değilim.

Bende DDR3 8GB Ram ile CoC oynayamıyordum. ( 1333 MHz )

Dostum BlueStacks aşırı derecede Ram yiyen bir uygulama.
Bence sorunun kaynağı Ram'in.
Ama emin değilim.

Bende DDR3 8GB Ram ile CoC oynayamıyordum. ( 1333 MHz )
Evet daha demin BlueStacks sistem gereksinimlerini kontrol ettim.
Sadece BlueStacks en az 2GB Ram istiyor. Oyuna da Ram kalmıyor. Bu yüzden kasıyor olmalı.
Zaten önerilen olarak da 8GB denilmiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı