Brawl Stars maçlarda akıcıyken bazen donuyor

ntrs87

Hectopat
Brawl Stars'ta mesela bir maça giriyorum mermiler falan attığım gibi gidiyor. Ama bir maç daha giriyorum o zaman mermiler yavaş gidiyor pingli gibi. Bazen dediğim gibi mermiler düzgünken bazen laglı gidiyor ve bu oynayışa ciddi etki ediyor. ISS Türk Telekom bu arada. Sebebi ve çözümü nedir yardımcı olur musunuz? Bir de şu da var eskiden sürekli yavaştı mermiler şu an bazen akıcı bazen donuyor. Ayar yapa yapa azaldı.

Brawl Stars'ta mesela bir maça giriyorum mermiler falan attığım gibi gidiyor. Ama bir maç daha giriyorum o zaman mermiler yavaş gidiyor pingli gibi. Bazen dediğim gibi mermiler düzgünken bazen laglı gidiyor ve bu oynayışa ciddi etki ediyor. ISS Türk Telekom bu arada. Sebebi ve çözümü nedir yardımcı olur musunuz? Bir de şu da var eskiden sürekli yavaştı mermiler şu an bazen akıcı bazen donuyor. Ayar yapa yapa azaldı.

Emülatörden mi oynuyorsunuz.

Nereden oynuyorsunuz ?

1000 megabit internetin olsun Asus Rog telefonunda olsun gene olur o sorun server kaynaklı

1000 megabit internetin olsun ASUS ROG telefonunda olsun gene olur o sorun server kaynaklı.

Gene olmaz kanka ybj gibi YouTuber'ların interneti çok iyi pcleri de çok iyi yağ gibi akıyor. Dediklerin olsa da oyun donmaz kasmaz yani.
Ayaralara gir FPS kısıtlamayı kaldır ve sınırsız FPS yap.

Bu dediğini yapmıştım 120 FPS'ye kadar yükselmişti bazen akıcı iken bazen donuyordu aynı şu anda olduğu gibi. Ama rodeo diye YouTuber var o göstermişti özel ayarlar var o ayarlar sayesinde FPS yükselmişti. Yine oluyordu yani. Başka bir çözüm alternatifi yok mudur bildiğiniz?

Gene olmaz kanka ybj gibi YouTuber'ların interneti çok iyi pcleri de çok iyi yağ gibi akıyor. Dediklerin olsa da oyun donmaz kasmaz yani.

Bu dediğini yapmıştım 120 FPS'ye kadar yükselmişti bazen akıcı iken bazen donuyordu aynı şu anda olduğu gibi. Ama rodeo diye YouTuber var o göstermişti özel ayarlar var o ayarlar sayesinde FPS yükselmişti. Yine oluyordu yani. Başka bir çözüm alternatifi yok mudur bildiğiniz?

Var yeni güzel bir PC almak garanti çözülür.

Var yeni güzel bir PC almak garanti çözülür.

Bütçe olsa zaten alacağım ama çok pahalı artık PC'ler, bence bu sorun internetten kaynaklanıyor %70.Sizin dediğiniz gibi olma olasılığı da yüksek ama bilmiyorum. Bir de bazı YouTuber'ların PC'si iyi ama yine de atış gecikmesi yaşıyor.Başka bişey yapmam lazım.
Ayaralara gir FPS kısıtlamayı kaldır ve sınırsız FPS yap.

Bir daha yapacağım bakalım bu dediğini. Eskiden o kadar çok internet ayarlaması yoktu şimdi hem internet stabil gibi hem de FPS stabil olunca düzelme ihtimali var kalıcı olarak. Düzelmezse bakacağız hayırlısı.
Yaptım 100 FPS'e kadar gelebiliyor ama çok fazla FPS düşmesi yaşıyorum ve lag hala düzelmiyor kalıcı olarak,bence internet kaynaklı bu mermi gecikmesi bir türlü kalıcı çözümü bulamadım. k
Konuyu görüpte bilen varsa yazsın rica ediyorum.
CGNAT'tan dolayı olma ihtimali var mı acaba statik IP'ye geçsem lag ve pingin düzelme ihtimali VA mı_.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı