Brawl Stars nedir?

• Konuyu başlatan DGDev
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 89
  • Görüntüleme 7B
Şu bir oyuna da "çöp" demek gerçekten çok itici geliyor bana. Berbat de kötü de tamam ama çöp kelimesi gerçekten saçma oluyor. Sözüm size değil tam olarak genelleme olarak "çöp" kelimesi kullanan çok insan varda.
Değil bir oyuna, uygulamaya da aynı şekilde "çöp" denmesini sevmiyorum. Ve "sözüm size değil" niye yazdınız? Yanlış anlamayın, alıntı yaptığınız kişi de "çöp" kelimesini kullanmış.

Değil bir oyuna, uygulamaya da aynı şekilde "çöp" denmesini sevmiyorum. Ve "sözüm size değil" niye yazdınız? Yanlış anlamayın, alıntı yaptığınız kişi de "çöp" kelimesini kullanmış.

Benim mesajımdan sonra herkes "çöp" yazmaya başladı. Genelleme bunun için. Kötü bir oyuna "çöp" kelimesini kullanan insan 1 değil ki.

Bu arada dikkat ettiyseniz "tam olarak" size değil yazdım.

Velet değilim ama oynuyorum ( yaş 15 ) kitleye direk 10 yaş demeniz garip tamam çoğunluk öyle ama yetişkin olup oynayanda var.

Brawl Stars, namı değer Pay to Win diğer adıyla; parayı veren düdüğü çalar oyunu. Paragöz Supercell'in bir oyunu.
Brawl Stars'a karşı bir on yargı var herhalde. Oyunu ne kadar oynadınız? Oyuna para yatırmak size karakter satın almanizi, hızlı kupa kasmanizi ve kıyafet gibi unsurları almanizi sağlıyor. Oyunda kupa kasma ve karakter çıkarma zaten para yatırmadan da kıvamında bir hızlı ilerliyor. Hangi oyunda hemencecik gelisebilirsiniz ki? Mobil bir oyuna göre gayet iyi. Siz ne bekliyordunuz ben onu anlayamadım?

Oyunu ne kadar oynadınız?

1 yılda daha fazla ve ayrıca para yatıranlar karakterlerini daha hızlı geliştiriyor ve para yatırmayanlara göre daha hızlı gelişiyor buna da P2W deniyor.
Ayrıca para yatırıp karakterlerini yükseltenler ve para yatırmayıp yükseltenlere eşit olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı