Brawl Stars taktikler

Saol ama o taktiği bende biliyorum bana proların yaptığı taktikler lazım
KUPAM:8766
Oynadığın karaktere göre değişir en çok oynadığın karakteri söylersen yardımcı olabilirim.

Oynadığın karaktere göre değişir en çok oynadığın karakteri söylersen yardımcı olabilirim.
Bir yıl geçmiş kardeşim :D
Brawl Stars ile ilgili taktikleriniz nelerdir?

Dostum eğer hala oynuyorsan ve Technopat'a giriyorsan:
TAKTİKLER
Shelly: Vur kaç vur kaç hiç diğerlerine yaklaşma çalıda pus ama ultin dolunca.
Eğer çalıya Bull yaklaşıyorsa pusma kaç direk. Ultin varsa bile öldürebilir.
Bull: Yine vur kaç ve ultiyi doldur. Pusabilirsin çünkü hiç kimse seni öldüremez. Direk adama dal kaçarsa kovala ultin ile.
Max: Yine vur kaç taktiği. Ultin dolunca biraz daha yaklaş kaçtığı anda direk dal.
Mortis: Tick, Dynamike gibi karakterlere direkt dalabilirsin. Diğer kişilere ise canları az olduğunda ve tüm ultin, gücün, aksesuarın dolu olduğunda direkt dal.
Dynamike: Kaçmaktan başka bir şey yapma. Uzaktan vur. Vur kaç yapma. Ultin dolunca savaşan kişiler varsa ortalarına at bombayı.
Tick: Kaçmaktan başka bir şey yapma. Uzaktan vur. Vur kaç yapma. Ultin dolunca savaşan kişiler varsa ortalarına at bombayı.
-------------------------------------------------------------------------------------
Şu an aklıma bunlar geldi, istediğin karakteri söyle yazabilirim kendi taktiklerimi.

Karakterlerine olabildiğince level bas yıldız gücü aksesuar çıkacak diye basmamazlık yapma. Gerçekten level seviyesi çok lazım oluyor. (19K kupa, Surge ile Türkiye'de sıralamaya girdim.)

Geri
Yukarı