Brawl Stars taktikler

Oyuncuları gözle biraz, sakın pusu falan atma. Arada bir taciz atışı yap (mermini bitirmeden) kutu kesmeden başkası var mı diye iyice bakın. Canı az olana direk rushlama.

Bir yıl geçmiş kardeşim :D

Dostum eğer hala oynuyorsan ve Technopat'a giriyorsan:
Taktikler.
Shelly: Vur kaç vur kaç hiç diğerlerine yaklaşma çalıda pus ama ultin dolunca.
Eğer çalıya bull yaklaşıyorsa pusma kaç direk. Ultin varsa bile öldürebilir.
Bull: Yine vur kaç ve ultiyi doldur. Pusabilirsin çünkü hiç kimse seni öldüremez. Direk adama dal kaçarsa kovala ultin ile.
Max: Yine vur kaç taktiği. Ultin dolunca biraz daha yaklaş kaçtığı anda direk dal.
Mortis: Tick, dynamike gibi karakterlere direkt dalabilirsin. Diğer kişilere ise canları az olduğunda ve tüm ultin, gücün, aksesuarın dolu olduğunda direkt dal.
Dynamike: Kaçmaktan başka bir şey yapma. Uzaktan vur. Vur kaç yapma. Ultin dolunca savaşan kişiler varsa ortalarına at bombayı.
Tick: Kaçmaktan başka bir şey yapma. Uzaktan vur. Vur kaç yapma. Ultin dolunca savaşan kişiler varsa ortalarına at bombayı.
-------------------------------------------------------------------------------------
Şu an aklıma bunlar geldi, istediğin karakteri söyle yazabilirim kendi taktiklerimi.

Bana leon ile taktikler verir misin?

Bana leon ile taktikler verir misin?
Tüm karakterlerin taktiği pusmak dostum. Örnek olarak Leon için konuşmak gerekirse birinden kaçar gibi yapıp çalıya gir sonra senin gadget miydi neydi adını unuttum oynamıyorum şuan Brawl Stars. Dediğim gibi gadget varsa seni klonlayan, çalıya gir ve onu aç. Daha sonra görünmezliğini açıp gadgeti takip et. Adam klonuna saldırıp mermi bitirince dal.

Tüm karakterlerin taktiği pusmak dostum. Örnek olarak Leon için konuşmak gerekirse birinden kaçar gibi yapıp çalıya gir sonra senin gadget miydi neydi adını unuttum oynamıyorum şu an Brawl Stars. Dediğim gibi gadget varsa seni klonlayan, çalıya gir ve onu aç. Daha sonra görünmezliğini açıp gadgeti takip et. Adam klonuna saldırıp mermi bitirince dal.

Klonun canı aşırı az oluyor. Benim önerim ilk başta ulti doldur, sonra, pus bir yerlere. Bull mull gelirse direk kaç, ultiye gerek yok zaten yetişemezler (ultileri yoksa). En önemlisi ise, hızlı ol, vurkaç işe yarar (mermini asla bitirme).

Klonun canı aşırı az oluyor. Benim önerim ilk başta ulti doldur, sonra, pus bir yerlere. Bull mull gelirse direk kaç, ultiye gerek yok zaten yetişemezler (ultileri yoksa). En önemlisi ise, hızlı ol, vurkaç işe yarar (mermini asla bitirme).
Ben Brawl Stars oynamıyorum, soruyu soran da ben değilim. Ayrıca benim dediğim mesajda da aynı şey yazıyor zaten.

Leon ile deneme mağarası a gir. Girişteki 4 robotu öldür. Ateş eden robota 1 kez vurup ateş eden robotun tam önünde deneme mağarası dan çık. Elmas kapmaca da 1. Ol mega kutu aç bana amber çıktı. @EnderGamingYT bu taktiği deneyin.

Tüm karakterlerin taktiği pusmak dostum. Örnek olarak leon için konuşmak gerekirse birinden kaçar gibi yapıp çalıya gir sonra senin gadget miydi neydi adını unuttum oynamıyorum şu an Brawl Stars. Dediğim gibi gadget varsa seni klonlayan, çalıya gir ve onu aç. Daha sonra görünmezliğini açıp gadgeti takip et. Adam klonuna saldırıp mermi bitirince dal.

Bunlar hep bilindik taktiklerden leon da pek taktik yok sanırım zaten bu aralar edgar kasıyorum.
Leon ile deneme mağarası a gir. Girişteki 4 robotu öldür. Ateş eden robota 1 kez vurup ateş eden robotun tam önünde deneme mağarasıdan çık. Elmas kapmaca da 1. ol mega kutu aç bana amber çıktı. @EnderGamingYT bu taktiği deneyin.

Ben kupa kasma taktiği kazanma taktiği gibi şeylerden istedim siz yanlış anladınız :)

Bunlar hep bilindik taktiklerden leon da pek taktik yok sanırım zaten bu aralar edgar kasıyorum.
Ben kupa kasma taktiği kazanma taktiği gibi şeylerden istedim siz yanlış anladınız :)
Kupa kasmak istiyorsan çok oyun kazanacaksın, çok oyun kazanmak için bu taktikleri yapacaksın. Yine aynı yere geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı