Brawl Stars'a çok fazla takıntım var

Reis senle bir oynayam nasıl oynuyorsun merak ettim yukleyeyim dedim yükledim kutu açtım mr. P çıktı.

Screenshot_20210621-014853_Brawl Stars.jpg

Daha çok oyna. Eninde sonunda bıkacaksın ne kadar çok oynarsan o kadar çabuk sıkılırsın. Ben Valorant'ta Battle Pass kasarken çok fazla oynadım ve şimdi midem bulanıyor. Gayet memnunum iyi ki bıraktım.

Selamlar, bugün bu son 1 senedir yaşadığım bir sorunu paylaşacağım. Biliyorsunuz ki Brawl Stars diye bir oyun var. İşte ben o oyunda gelen görevleri yapmazsam içim rahat etmiyor. Gece uyuyamıyorum mutsuzluktan agresif davranıyorum. O oyun sanki beni kendisine çekiyor şaka yapmıyorum ama en sevdiğim oyun bile bu oyun. Sizce neler yapmalıyım?
Brawl Stars bağımlılığı gerçekten çok fazla. Sende bağımlı olmuşsun istemeden. Brawl Stars ve Super Cell ile alakalı tüm oyunları sil. Super Cell ıd varsa şifreyi değiştir ve bunu bilemeyeceğin bir şifre yap. Brawl Stras sil. Başka oyunlara yönel. Merak etme kısa süre içerisinde unutacaksın Brawl Starsı. İyi şanslar.

Selamlar, bugün bu son 1 senedir yaşadığım bir sorunu paylaşacağım. Biliyorsunuz ki Brawl Stars diye bir oyun var. İşte ben o oyunda gelen görevleri yapmazsam içim rahat etmiyor. Gece uyuyamıyorum mutsuzluktan agresif davranıyorum. O oyun sanki beni kendisine çekiyor şaka yapmıyorum ama en sevdiğim oyun bile bu oyun. Sizce neler yapmalıyım?
LoL oyna bak nasıl bırakıyorsun oyunu. (!)

Aynı durum bendede var. Bırakamıyorum 2 el valorant giriyorum sonra kendisine çekiyor. Bu arada idniz nedir ekleyeyim.

Geri
Yukarı