Brick telefon nasıl düzeltilir?

parker26strike

Picopat
Daha fazla  
Cihazıma root atmak istiyorum. Eski Samsung'ları bilgisayara bağlayıp kingroot ile atılıyordu fakat biraz araştırmam sonucu kingrootun yeni cihazlara uygun olmadığını gördüm. TWRP ile atmam gerekiyormuş fakat ne TWRP yüklemeyi ne de root atmayı bilmiyorum. Bana anlatabilir misiniz? Bilgisayara bağlayarakta atabilirim. Cihazım Android 10. virüs vs. girmesin diye MBAM kullanacağım.

Cihazıma root atmak istiyorum. Eski Samsung'ları bilgisayara bağlayıp kingroot ile atılıyordu fakat biraz araştırmam sonucu kingrootun yeni cihazlara uygun olmadığını gördüm. TWRP ile atmam gerekiyormuş fakat ne TWRP yüklemeyi ne de root atmayı bilmiyorum. Bana anlatabilir misiniz? Bilgisayara bağlayarakta atabilirim. Cihazım Android 10. virüs vs. girmesin diye MBAM kullanacağım.

TWRP'siz yapılıyor, Odin ve Magisk kullanarak daha rahat

Anlatmak uzun sürer. Boot kilidini önce açman gerek bu bir. İkinisi Telefonuna uygun TWRP bulman gerekiyor. Örnek veriyorum şöyle araştırabilirsin Samsung s10 Twrp download gibisinden. İndirdiğin twrp .img uzantılı oluyor ve pc den cmd veya powershell yardımıyla yüklüyorsun. Yükleme komutuda genelde şöyledir. Fastboot flash recovery twrp.img . Yukledıkten sonra bu twrp nin Bi tık iyisi var. Orange Fox TWRP. Arayüzü daha yeni ve iyi. Bunu yükledikten sonra İnternetten Magisk zip dosyasını ındırıp orange fox twrp yardımıyla Flashlıyacaksın. Boylece rootlanmıs olacak.

Geri
Yukarı